461 - 480 av 745
1...232425...38 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2014

Klubbad för

Tavla, okänd konstnär, 37x37cm inklusiv träram

25 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, oljemålning på pannå 41x47cm inklusiv träram någåt skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Akvarell, Helmer Osslund, 45x51cm inklusiv träram något skadad

Bestick, 5st mockaskedar Silver 10cm 39,5g

125 kr

Utrop: 100 kr

Skål, i glas och silver 11x4,5cm

450 kr

Utrop: 150 kr

Konst Skulpturer

Glas, sea glas bruk, höjd 15cm, små nagg

100 kr

Utrop: 50 kr

Örhänge, 2st udda 18K 0,8g

Utrop: 200 kr

Kamera, Canon digital kamera Powershot A495, 10.0 Mega pixels, nr: 033061035179, utan minneskort och laddare

200 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, 6st matskedar, Svensk spetsig, 18,5cm

Utrop: 850 kr

Bestick, 12st efterrättsknivar i silver, svensk spetsig, 18cm

800 kr

Utrop: 750 kr

Bestick, 11st bakelsegafflar i silver svensk spetsig, 14,5cm

800 kr

Utrop: 700 kr

Bestick, 6st kaffeskedar i silver, 12cm, 104,5g

300 kr

Utrop: 300 kr

Bestick, 7 olika bestick i silver i olika modeller, 258gr

700 kr

Utrop: 800 kr

Fickur, 2st i silver nr: 125621 Ø450mm, nr: 81539 Ø40mm med skadad urtavla, automat

200 kr

Utrop: 250 kr

Fickur, Aero watch Neuchatel i silver, automat, repig glas, Ø450mm, nr: 10560-97

250 kr

Utrop: 300 kr

Fickur, 2st i silver en skadad urtavla, nr: 46036 och nr: 511463, Ø450mm, automat

250 kr

Utrop: 300 kr

Parti silver, defekt 2 gafflar 1 cam, 90,9g

225 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja, med hänge silver 8,3g 46cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Silver 9,3g 40cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, 1st bordsked okänd metall 21cm

Utrop: 50 kr