341 - 360 av 745
1...171819...38 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2014

Klubbad för

Smycken Herring

Ring, Silver 925/1000 med detaljer i 9K, Ø17 3/4, med prinsesslipade diamanter 3xca0,15ct 16,5g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Klockor Calvin Klein

Herrur, Calvin Klein quartz stål med stålarmband, små repor

550 kr

Utrop: 700 kr

Smycken Herring

Ring, silver 925/1000 Ø20 3/4 4,1g

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld, med sten 18K defekt/graverat 7g

Utrop: 1 500 kr

Ring, 18K 2,4g Ø17 med diamanter 3xca0,05ct

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring, 18K 4,4g med grön sten, Ø17

Utrop: 1 100 kr

Ring, 18K med grön sten Ø17 5,9g

Utrop: 1 200 kr

Halssmycke, 18K 41cm 24,1g

4 400 kr

Utrop: 5 300 kr

Armband, 18K 2 st 34,2g

Utrop: 7 500 kr

Knappar, Manschettknappar 18K 15,9g

Utrop: 4 600 kr

Damur, 18K Omega Manuell, integrerad halvstel länk 18K, Bruttovikt: 35,8g

Utrop: 6 500 kr

Halskedja, Kejsarlänk 18K 100g 58cm

18 600 kr

Utrop: 22 000 kr

Parti guld 18K defekt 2g

Utrop: 450 kr

Parti guld, 14K defekt 2,4g

Utrop: 400 kr

Halssmycke, 21K 16g 40,5cm, små skador

Örhängen, ett par 21K 4,4g

Ring, 21K Ø18 1/2 6g

Halssmycke, 14K 6,4g med integrerad figarolänk 44cm

Utrop: 1 100 kr

Plakett, 21K 33,6g

Utrop: 8 400 kr

Parti guld, 18K defekt 6,1g

Utrop: 1 400 kr