321 - 340 av 745
1...161718...38 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2014

Klubbad för

Armband, Bismarck 18K 14,5g 20cm

Utrop: 3 200 kr

Örhängen, 18K med stenar 2,7g

Utrop: 700 kr

Hängen, 2st 18K 5,2g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Kejsar 18K 288,9g, skador på länk

55 000 kr

Utrop: 63 000 kr

Armband Bismarck 18K 89g 20,5cm

16 200 kr

Utrop: 21 000 kr

Parti guld 18K defekt 10,1g

Utrop: 2 200 kr

Örhängen, 18K 2,2g skruvstoppar

Utrop: 500 kr

Parti guld, 14K defekt 4,7g

Utrop: 800 kr

Parti guld 18K defekt 7,3g

Utrop: 1 600 kr

Hänge, med stenar 21K 5,5g

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Hänge, 21K 4,3g

Utrop: 1 100 kr

Parti guld, 21K defekt 26,4g

Utrop: 6 600 kr

Herrur, Certina 14K quartz, läderarmband, bruttovikt 27,9g, repa på bakboett,

1 900 kr

Utrop: 700 kr

Herrur, Seiko Quartz stål, gummilänk, skador och repor, batteribyte behövs

425 kr

Utrop: 400 kr

Armband, X-länk 18K 19cm 20,6g

Utrop: 4 500 kr

Halskedja, Ärtlänk 18K 24,3g 45,5cm

Utrop: 5 300 kr

Parti guld, 18K defekt 2,3g

Utrop: 500 kr

Parti guld, 14K med sten 2,8g, defekt

Utrop: 450 kr

Ring, 9K med stenar 2,8g

300 kr

Utrop: 275 kr

Smycken Herring

Parti guld, 18K/övrig metall bruttovikt 8,6g defekt

550 kr

Utrop: 600 kr