Armband, Bismarck 18K 14,5g 20cm
Utrop: 3 200 kr
Örhängen, 18K med stenar 2,7g
Utrop: 700 kr
Hängen, 2st 18K 5,2g
Utrop: 1 200 kr
Halskedja, Kejsar 18K 288,9g, skador på länk
Utrop: 63 000 kr
Armband Bismarck 18K 89g 20,5cm
Utrop: 21 000 kr
Parti guld 18K defekt 10,1g
Utrop: 2 200 kr
Örhängen, 18K 2,2g skruvstoppar
Utrop: 500 kr
Parti guld, 14K defekt 4,7g
Utrop: 800 kr
Parti guld 18K defekt 7,3g
Utrop: 1 600 kr
Hänge, med stenar 21K 5,5g
Utrop: 1 400 kr
Hänge, 21K 4,3g
Utrop: 1 100 kr
Parti guld, 21K defekt 26,4g
Utrop: 6 600 kr
Herrur, Certina 14K quartz, läderarmband, bruttovikt 27,9g, repa på bakboett,
Herrur, Seiko Quartz stål, gummilänk, skador och repor, batteribyte behövs
Utrop: 400 kr
Armband, X-länk 18K 19cm 20,6g
Utrop: 4 500 kr
Halskedja, Ärtlänk 18K 24,3g 45,5cm
Utrop: 5 300 kr
Parti guld, 18K defekt 2,3g
Parti guld, 14K med sten 2,8g, defekt
Utrop: 450 kr
Ring, 9K med stenar 2,8g
Utrop: 275 kr
Parti guld, 18K/övrig metall bruttovikt 8,6g defekt
Utrop: 600 kr
Tisdag 21 jan 2014