Avslutad | Pant – Torsdag 16 januari 2014
Klubbad för
Etsningar 2st en färg E Hällgern "Sågaregatan" 24X17cm skadat papper en svart/vit "Havsbandet" oläslig signatur 19x30,5cm
Mobiltelefon SonyEricsson Xperia skadad snr 35187005-724469-2 med laddare i kartong
Breitling Navitimer Quartz 2300 Iraqi Air Force herrur snr: 80970 stål med stålarmband viklås quartz saffirglas, sliten glasring, repig och töjd länk, bucklor på länk vid boettfäste, Orginalbox mycket sliten, inget certfifikat
Mobiltelefon SonyEricsson Xperia snr 353440057042823 låst till 3 låskod 5526 med laddare i kartong