301 - 320 av 493
1...151617...25 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 16 januari 2014

Klubbad för

Etsning 28x37cm "Ölgubbe" skadad ram

50 kr

Utrop: 50 kr

Etsningar 2st en färg E Hällgern "Sågaregatan" 24X17cm skadat papper en svart/vit "Havsbandet" oläslig signatur 19x30,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur 5500-C3 snr990807

325 kr

Utrop: 200 kr

Mobiltelefon SonyEricsson Xperia skadad snr 35187005-724469-2 med laddare i kartong

375 kr

Utrop: 400 kr

Mobiltelefon HTC 8S ny/oanvänd snr 353760056146519 med laddare i kartong

700 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon HTC 8S ny/oanvänd snr 353760056146006 med laddare i kartong

650 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Diesel

Diesel Herrur DZ-1120 20cm med bruksanvisning i box snr250905

350 kr

Utrop: 425 kr

Breitling Navitimer Quartz 2300 Iraqi Air Force herrur snr: 80970 stål med stålarmband viklås quartz saffirglas, sliten glasring, repig och töjd länk, bucklor på länk vid boettfäste, Orginalbox mycket sliten, inget certfifikat

5 300 kr

Utrop: 4 500 kr

Läsplatta Denver TAC-7018 snr7428-10/12/03902 med laddare i kartong

325 kr

Utrop: 250 kr

Mobiltelefon SonyEricsson Xperia snr 353440057042823 låst till 3 låskod 5526 med laddare i kartong

750 kr

Utrop: 600 kr

Haskedja 18K doserad Bismarck 50,5cm 33,9g

Utrop: 7 500 kr

Bordsked S830 modell Sachsisk 180mm 42g

175 kr

Utrop: 125 kr

Damur 2st Moretime och OW quartz/går ej

75 kr

Utrop: 50 kr

Skrin med diverse oädla smycken

100 kr

Utrop: 50 kr

Ring 18K vitguld med diamanter 4xca0,01ct Ø17 3,9g

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K vitguld med diamant ca 0,10ct Ø18 3,4g

800 kr

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K skadat 16,8g

Utrop: 3 600 kr

Parti silver skadat 52g

175 kr

Utrop: 200 kr

Brosch metall med granater

375 kr

Utrop: 50 kr

Bordsbestick 2st S830 Kniv 203mm Gaffel 180mm brv108,2g

350 kr

Utrop: 300 kr