281 - 300 av 493
1...141516...25 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 16 januari 2014

Klubbad för

Kaffekanna med sockerskål och gräddkanna metall

325 kr

Utrop: 300 kr

Matbestick 25st S830 norskt 13 Knivar 210mm 12 Gafflar 195mm i askar brv1427,4g

Dessertskedar 12st S830 norskt 150mm 299,2g i ask

Serveringsbestick 5st S830 norskt brv588,9g i ask

Tårtgafflar 11st S830 norskt 150mm 303g i ask

Salladsbestick 2st S830 norskt 237mm 235mm brv152,6g i ask

Bestick 9st olika S830 88,7g

Ljusstakar ett par S925 H18,5cm brv830,4

Tårtbestick 2st S830 norskt brv133,9g

Serveringsbestick 2st S830 norskt 197/210mm brv112,3g

Bestick 4st olika S830 norskt brv121,8g

Smörknivar 2st S830 norskt 166mm brv100,8g

Serveringsbestick 2st S830 norskt Osthyvel 220mm Såsslev 165mm 124,9g

Parti Platina

Bordsbestick 36st S830 norskt 12 Knivar 198mm 12 Gafflar 175mm 12 Skedar 176mm brv1592,6g

Kaffeskedar 12st S830 norskt 113mm 140,4g

Elbas SDGR SR600 by Ibanez i hårt fodral snr F207465

1 400 kr

Utrop: 375 kr

Basförstärkare Carlsbro cobra 90 bass snr 095351

700 kr

Utrop: 375 kr

Akustisk gitarr Ibanez PF-10 Performance snr 9206000032 små ytskador

700 kr

Utrop: 250 kr

Målningar 2st en blyerts E Hillberg 14,5x15,5cm en etsning CTM 14x15cm en skadad ram

50 kr

Utrop: 50 kr

Oljemålning 44x64cm oläslig signatur skadad ram

75 kr

Utrop: 50 kr