Avslutad | Pant – Tisdag 14 januari 2014
Bestick Silver 116,6g. Lappsked 111mm, Moccasked modell Ros 106mm, Moccasked modell Rosenholm 109mm, Kaffesked modell Disa 120mm, 1 Kaffesked modell Saga 124mm, 1 Kaffesked okänd modell 126mm, 1 Sockersked okänd modell 118mm, 1 Kaksked okänd modell 155mm
Herrur IWC Schaffhausen Automatic i stål med integrerad stållänk 19cm, viklås, safirglas, dag, datum, ref.nr 3707-013 s.nr: 2750912, med cert 2001
Damur Tag Heuer i stål, quartz, safirglas, datum, integrerad stållänk 17,5cm, viklås, 1 extra länkbit, refnr: WL1313-0 snr: AE6516, med sliten box och instruktionsbok, små repor på glaset
Damur Tag Heuer i stål, quartz, datum, stållänk 16,5cm, viklås, 3 extra länkbitar, refnr: WN1310 snr: Au8607, med sliten box + ytterbox, instruktionsbok och cert 2000, små repor på glasring och länk
Parti silver S925 12,3g. 2 Halskedjor Venezia, armband och hänge. Små skador vid låsen/öglorna.