Avslutad | Pant – Torsdag 9 januari 2014
Klubbad för
Laptop Macbook pro A1278 4GB RAM, 500GB HDD, intel core I5, några bucklor på chassiet, Snr: c17hqdcndty3
Akustisk gitarr, Renata 41-100, repig, små ytskador, halsen är skadad, limmad och ditskruvad
Elgitarr Fender Musicmaster made in USA, Höger modell, 2 knappar vid volym kontrollerna, några repor och lackskador, mjukt fodral, snr: S 813661
Elgitarr, Fender Squiere Tele Affiniy, högerfattad, made in China, en sträng saknas, några repor och lackskador, Snr: CY120302039
Halskedja, dubbla kedjor med integrerat hänge med diamanter 2xca0,005ct 2xca0,01ct 2xca0,02ct 18K 42cm 16,7g