1281 - 1300 av 1 312
1...646566 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 9 januari 2014

Klubbad för

Tavla, signerad Britta Grude stadsmotiv, mått 77x57 inklusive ram

125 kr

Utrop: 125 kr

Laptop Macbook pro A1278 4GB RAM, 500GB HDD, intel core I5, några bucklor på chassiet, Snr: c17hqdcndty3

3 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Akustisk gitarr, Renata 41-100, repig, små ytskador, halsen är skadad, limmad och ditskruvad

Utrop: 200 kr

Tändare, St Dupont Q0BG19 i ask

Halskedja, 18K 62,5cm 29,7g

Utrop: 6 200 kr

Elgitarr Fender Musicmaster made in USA, Höger modell, 2 knappar vid volym kontrollerna, några repor och lackskador, mjukt fodral, snr: S 813661

5 500 kr

Utrop: 1 400 kr

Elgitarr, Fender Squiere Tele Affiniy, högerfattad, made in China, en sträng saknas, några repor och lackskador, Snr: CY120302039

750 kr

Utrop: 500 kr

Armband, X-länk 18K 19cm 42,2g

7 700 kr

Utrop: 8 800 kr

Parti guld, graverat skadat defekt med stenar och diamanter 15xca0,02ct 18K 25,4g

Utrop: 5 300 kr

Ring, med diamanter 6xca0,02ct 9xca0,005ct 18K Ø18 6,7g

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring, 18K Ø18 7,4g

Utrop: 2 200 kr

Ring, i vitguld 18K Ø18 7,9g

Utrop: 2 200 kr

Örhängen, tvåtonade med diamanter 2xca0,02ct 18K 2,5g

Utrop: 750 kr

Örhängen, tvåtonade med diamanter 4xca0,01ct 18K 1,9g

450 kr

Utrop: 550 kr

Örhängen, ett par med sten 18K 1,4g

350 kr

Utrop: 400 kr

Hänge, med diamanter 1xca0,02ct 1xca0,01ct 1xca0,005ct 18K 1,3g

350 kr

Utrop: 400 kr

Halskedja, Pansar 18K 74cm 18,2g

3 300 kr

Utrop: 3 800 kr

Halskedja, dubbla kedjor med integrerat hänge med diamanter 2xca0,005ct 2xca0,01ct 2xca0,02ct 18K 42cm 16,7g

Utrop: 3 600 kr

Hänge, med diamanter 6xca0,01ct 18K 2,1g

Utrop: 650 kr

Utrop: 650 kr