Avslutad | Pant – Torsdag 9 januari 2014
Klubbad för
Akustisk gitarr Levin, modell L45, stötskador och repor på kroppen, nr: 5053903813, i fodral
Musikinstrument Övrigt
Akustisk Gitarr Yamaha, modell CG-40A ,stötskador på kroppen samt lackskada på halsen, nr: 41221025, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Yamaha, modell FG-412 VS, nr: 80527436, stötskador och repor på kroppen, i mjukt fodral
Elgitarr Epiphone, modell: Les Paul Standard, nr: EE070808550, i pappkartong
Jaques Lemans, herrur, modell 1-1117, stål, datum, tidtagning, safirglas, viklås
Musikinstrument Slagverk
Cymbal, Zildjian , modell: Custom Dark Crash 16"/40cm, nr AJ40855170, i mjukt fodral