Avslutad | Pant – Torsdag 9 januari 2014
Klubbad för
Möbler Övrigt
Spegel, trä, design Ulrica Hydman Vallien 68X68cm, lite färgskav och repor i träramen, signerad Ulrica HVLZ
Laptop HP NX6310 med rullväska, mus, laddare, Windows XP, 120 GB HDD, 512 MB RAM, Snr CNU6481Z9Q
Laptop Lenovo ThinkPad, T420S, Windows 7 ej verifierad, 8 GB RAM 160 GB HDD USB 3, Intel core I5, dockningsstation, Snr 1s4174GV6R9KX31H
Frimärken, svenska postfriska blandade valörer från 70-talet, nominellt värde ca 650kr
Elektronik Film
Digitalbox Samsung DTB-P770V, 80 GB HDD USB anslutning, dubbla tuners, godkänd av Boxer, Snr: XXRH6SBQA00410Z