1061 - 1080 av 1 312
1...535455...66 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 9 januari 2014

Klubbad för

Vas, Kosta Boda höjd 26cm, lite färgdefekt

175 kr

Utrop: 50 kr

Vas, 3st Kosta Boda Artist Collection design Bertil Vallien, höjd 10cm samt 6cm

550 kr

Utrop: 100 kr

Skål, Kosta Boda design Kjell Engman, nagg i kanten, höjd 9,5cm Ø10cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Kosta Boda Artist Collection design Ulrica Hydman Vallien, numrerad 57868 höjd 13cm Ø19cm, etiketten nästan helt bortskavd

150 kr

Utrop: 75 kr

Skål och vas, Kosta Boda Artist collection designad Bertil Vallien, skål numrerad 58214, vas numrerad 48136 samt 48215, höjd skål 4cm, höjd vas 9,5cm samt 7cm, små defekter

325 kr

Utrop: 50 kr

Skål och vas, Kosta Boda Artist collection designad Bertil Vallien, höjd 5cm respektive 8cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Kosta boda design Ulrica Hydman Vallien, numrerad 47867 höjd 13cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Karaff, 'Rainbow' Kosta Boda Artist Collection design Bertil Vallien, numrerad 88231, höjd med lock 29cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Vas, 'Rainbow' Kosta Boda Artist Collection design Bertil Vallien höjd 24cm, Ø13cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Musik

Hörlurar, Urbanears Plattan tomato, röda, nyskick

225 kr

Utrop: 125 kr

Klockor Casio

Herrur, Casio 3100 w-756 digital quartz, diverse funktioner plast armband

150 kr

Utrop: 100 kr

Hänge, 18K 1g

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring, med Camé 18K Ø20 bruttovikt 2,1g

Utrop: 500 kr

Hänge, med Camé 18K bruttovikt 2,4g

Utrop: 500 kr

Hänge, 18K 1g

Utrop: 300 kr

Parti silver, graverat defekt skadat med stenar 15,6g

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, silver 0,6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par med hjärtan silver 0,8g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, silver 1,7g

75 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, silver 2g

25 kr

Utrop: 50 kr