1021 - 1040 av 1 312
1...515253...66 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 9 januari 2014

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Elgitarr Jackson made in USA sernr 4807 i hårt fodral, små skador och slitage

3 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja Pansar 49,5cm med 1 hänge S925 75,0g

350 kr

Utrop: 275 kr

Collier S925 42,5cm 15,5g

100 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar 45,5cm med 1 hänge med stenar S925 24,0g

150 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Pansar S925 50,5cm 23,9g

100 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja S925 33,3g defekt

100 kr

Utrop: 125 kr

Fiskerulle Abu Garcia diplomat Large Arbor 56 med lina

225 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Georg Jensen

Herrur Georg Jensen, i sitål, quartz, datum, design Henning Koppel, batteribyte behövs, med läderarmband defekt

900 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja Ärtlänk 21K 56cm 3,7g, defekt lås

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 18K 8,0g defekt, gravyr

Utrop: 1 800 kr

Parti silver 925 67,3g, defekt, inehåller stenar

300 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja Figaro S925 54cm174,7g

850 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja 42cm med hänge med sten S925 8,1g, defekt skönhetsfel

75 kr

Utrop: 50 kr

Halskedjor 2st 45,5cm-41cm, 2st hängen med stenar, 1 Ring med emajl Ø13,5, 1 Armband 18cm S925 8,5g

100 kr

Utrop: 50 kr

Minnesmynt, 3st S925 80,7g i fodral

250 kr

Utrop: 300 kr

Collier S925 42,5cm 15,7g

125 kr

Utrop: 75 kr

Sked i silver 115mm 13,1g

25 kr

Utrop: 50 kr

Myntliknande föremål, 3st i silver 925 57,1g, 1st i fodral

225 kr

Utrop: 225 kr

Myntliknande föremål, 3st i silver 925 79,1g i fodral

250 kr

Utrop: 300 kr

Fiskerulle Okuma High Perfomance Atomic Pro AMP-50

125 kr

Utrop: 300 kr