Avslutad | Pant – Torsdag 9 januari 2014
Klubbad för
Musikinstrument Övrigt
Elgitarr Jackson made in USA sernr 4807 i hårt fodral, små skador och slitage
Klockor Georg Jensen
Herrur Georg Jensen, i sitål, quartz, datum, design Henning Koppel, batteribyte behövs, med läderarmband defekt
Halskedjor 2st 45,5cm-41cm, 2st hängen med stenar, 1 Ring med emajl Ø13,5, 1 Armband 18cm S925 8,5g