Avslutad | Pant – Torsdag 9 januari 2014
Klubbad för
Keramikurna Rörstrand GN 22cm glasyrnagg. Hals och fotring. Grön.
Visa varaUtgått
Vas Kosta Boda. Signerad. 22cm. (Repig) Gravyr under "Minne från Åhlen o Holm"
Visa varaKlockor Breitling
Herrur Breitling Windrider Chronomat. Guldring. Automatic Ref nr: 13050 Sn: 10201. Med Cert och Box (1994). (sliten, repig och något ärgad urtavla)
Herrur Rolex Oyster Perpetual Date 14K Ø34mm fint skick, automat, kronometer, plastglas, Ref: 15037, länk Oyster 14K (liten buckla), Snr: 7108715 (tillv. 1982), certifikat -1984 med fodral, plånbok, box & låda (skadade hörn), bruttovikt 100,4g