1101 - 1107 av 1 107
1...545556 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 december 2013

Klubbad för

Certina damur, gulddoublé stål, snr 2006 150 7183371, flexlänk stål, repigt glas, ej funktionsgaranti

125 kr

Utrop: 125 kr

Tissot herrur 18K, med datum, Quartz batteribyte krävs, länk guld på stål, originaletui, ej graverad

2 700 kr

Utrop: 2 200 kr

Basgitarr Jolana Iris snr 4040, skador på lack, repor, mjukt fodral (för litet)

1 000 kr

Utrop: 50 kr

Porslin Kannor

Karaff Ostindia Rörstrand, höjd ca 15cm

375 kr

Utrop: 200 kr

Porslin Kannor

Gräddsnipa Blå Blomster Royal Copenhagen, 2:a sortering, ett nagg vid kant

50 kr

Utrop: 50 kr

Porslin Kannor

Gräddsnipa Musselmalet Royal Copenhagen, 2:a sortering men inga synliga defekter

100 kr

Utrop: 125 kr

Porslin Fat

Fat Ostindia Rörstrand, ca28,5x23,5cm

450 kr

Utrop: 200 kr