Avslutad | Pant – Tisdag 17 december 2013
Klubbad för
Certina damur, gulddoublé stål, snr 2006 150 7183371, flexlänk stål, repigt glas, ej funktionsgaranti
Tissot herrur 18K, med datum, Quartz batteribyte krävs, länk guld på stål, originaletui, ej graverad
Basgitarr Jolana Iris snr 4040, skador på lack, repor, mjukt fodral (för litet)