1081 - 1100 av 1 107
1...545556 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 december 2013

Klubbad för

Sockertång Rosen S830 12,7g, 72mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaktång S830 36,1g 160mm, med blomstermotiv

100 kr

Utrop: 125 kr

Bägare S830 81,1g, graverad med namn, höjd ca 6,5cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Bägare S830 97,5g, årsstämplad D7/1906, graverad M.S.S. 1a pris 1906, Kör i vind, höjd ca10,5cm

Utrop: 300 kr

Dosa S830 56,7g, årsstämplad C5/1857, graverad EB med guldförgylld innersida, Øca6cm och höjd ca3,8cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S925 6,5g, längd 38-43cm med hänge, innehåller stenar

50 kr

Utrop: 50 kr

Gräddsnipa Fischer Sterling 85,8g, höjd ca8cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Hänge S925 5,7g

75 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Singapore S925 5,6g 65cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Skedar 2st, Stieef Sterling 45,5g, graverade

175 kr

Utrop: 200 kr

Armring S925 9,2g, öppningbar stel Ø6-7cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Armring S925 14g Ø7cm, något skev

75 kr

Utrop: 50 kr

Sockerskål Fischer Sterling

250 kr

Utrop: 300 kr

Parti silver S925 42,9g, innehåller pärla defekt skevt silver

225 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen design Wiwen Nilsson S925 8,6g, skruvmodell

1 800 kr

Utrop: 800 kr

Collier pärlor och lås S925 15g ca 56cm, doserade, defekt behöver träs om

125 kr

Utrop: 50 kr

Collier pärlor, enligt etikett design Enzo Argenti, barocka flerfärgade barocka pärlor, knutna på en tråd utan lås, längd ca135-140cm

400 kr

Utrop: 50 kr

Longines damur, model 55024966 snr 29124879, i stål, med länk original i stål, garantibevis samt box, visst slitage mindre repor förekommer

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Certina DS-2 herrur, stål med datum, Quartz, med länk i stål, repigt glas och länk

325 kr

Utrop: 300 kr

Wenger SMT herrur, stål quartz, med datum, 096 0636, repigt glas och boett, defekt slitet läderband, med box

275 kr

Utrop: 300 kr