Avslutad | Pant – Tisdag 17 december 2013
Klubbad för
Bägare S830 97,5g, årsstämplad D7/1906, graverad M.S.S. 1a pris 1906, Kör i vind, höjd ca10,5cm
Dosa S830 56,7g, årsstämplad C5/1857, graverad EB med guldförgylld innersida, Øca6cm och höjd ca3,8cm
Collier pärlor, enligt etikett design Enzo Argenti, barocka flerfärgade barocka pärlor, knutna på en tråd utan lås, längd ca135-140cm
Longines damur, model 55024966 snr 29124879, i stål, med länk original i stål, garantibevis samt box, visst slitage mindre repor förekommer