Litografi signerad Lasse Åberg 75/150 39x48 landskap
Utrop: 400 kr
Färglitografi signerad Lasse Åberg E.A. Zeke Varg 23x 17,5cm
Färglitografi signerad Lasse Åberg 44/175 Fladdermus 43x58cm liten stötskada på ramen
Parti guld 21K buckligt 1,4g
Utrop: 350 kr
Barnring 18K Ø12 1/2 0,7g
Utrop: 175 kr
Örhängen ett par 18K 1,6g
Utrop: 475 kr
Halskedja Singapore 18K 43cm 0,7g
Utrop: 150 kr
Ring med sten 18K Ø17 1,4g
Ring med stenar 18K Ø16 1/4 2,1g
Utrop: 550 kr
Hänge hjärta 18K 0,8g
Utrop: 250 kr
Parti guld 18K slitet 9,7g
Utrop: 2 500 kr
Hänge hjärta 18K 1,1g
Utrop: 325 kr
Parti guld 18K slitet 15,4g
Utrop: 3 500 kr
Halskedja Pansar 18K 80cm 25,3g
Utrop: 5 800 kr
Halskedja Bismarck 18K 42cm 21,3g
Utrop: 5 300 kr
Ring 18K med pärlor Ø17 1/2 4g
Utrop: 1 100 kr
Ring med diamanter 12 xca 0,005ct 18K Ø17 4,4g
Utrop: 1 300 kr
Parti guld 14K med stor lös sten 7,2g
Ring med diamanter 44xca 0,01ct 18K vitguld Ø17 5g
Utrop: 1 800 kr
Parti guld 18K trasigt lås 7g
Utrop: 1 600 kr
Tisdag 26 nov 2013