941 - 960 av 1 155
1...474849...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 november 2013

Klubbad för

Litografi signerad Lasse Åberg 75/150 39x48 landskap

325 kr

Utrop: 400 kr

Färglitografi signerad Lasse Åberg E.A. Zeke Varg 23x 17,5cm

425 kr

Utrop: 400 kr

Färglitografi signerad Lasse Åberg 44/175 Fladdermus 43x58cm liten stötskada på ramen

400 kr

Utrop: 400 kr

Parti guld 21K buckligt 1,4g

Utrop: 350 kr

Barnring 18K Ø12 1/2 0,7g

Utrop: 175 kr

Örhängen ett par 18K 1,6g

Utrop: 475 kr

Halskedja Singapore 18K 43cm 0,7g

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring med sten 18K Ø17 1,4g

Utrop: 350 kr

Ring med stenar 18K Ø16 1/4 2,1g

450 kr

Utrop: 550 kr

Hänge hjärta 18K 0,8g

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K slitet 9,7g

Utrop: 2 500 kr

Hänge hjärta 18K 1,1g

Utrop: 325 kr

Parti guld 18K slitet 15,4g

Utrop: 3 500 kr

Halskedja Pansar 18K 80cm 25,3g

4 800 kr

Utrop: 5 800 kr

Halskedja Bismarck 18K 42cm 21,3g

Utrop: 5 300 kr

Ring 18K med pärlor Ø17 1/2 4g

Utrop: 1 100 kr

Ring med diamanter 12 xca 0,005ct 18K Ø17 4,4g

Utrop: 1 300 kr

Parti guld 14K med stor lös sten 7,2g

Utrop: 1 100 kr

Ring med diamanter 44xca 0,01ct 18K vitguld Ø17 5g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K trasigt lås 7g

Utrop: 1 600 kr