921 - 940 av 1 155
1...464748...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 november 2013

Klubbad för

Örhängen 18K med diamanter 2 x 0,01ct 2g

Utrop: 650 kr

Halskedja 18K manglad Pansar 51 cm 12g

Utrop: 2 800 kr

Parti guld 18K graverat 29,6g

Utrop: 6 700 kr

Örhängen 18K med Caméer 7,4g

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 1,7g

Utrop: 500 kr

Berlock 18K 1,7g

Utrop: 500 kr

Ring 18K Ø19 2,4g

600 kr

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K slitet trasigt 14g

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K Ø19 2g

500 kr

Utrop: 600 kr

Herrur Certina DS quartz med läderarmband snr 115.7040/7140.42

550 kr

Utrop: 350 kr

Herrur Seiko stål quartz safirglas med metallarmband 5Y30-5A2 snr725835 i box

850 kr

Utrop: 350 kr

Damur Liga manuell repigt plastglas med läderarmband

50 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Jacques Lemans

Herrur Jacques Lemans stål chronograph alarm quartz stålarmband 17 cm med extralänkar snr 1-1351 i box

375 kr

Utrop: 350 kr

Vas Kosta Vicke Lindstrand LG2450 höjd 15 cm

750 kr

Utrop: 350 kr

Mynt Övrigt

Presentkort Statoil nominellt värde 1000kr 5x á 200kr giltigt t.o.m. 2018-02-21 snr. 0318917, 0318918, 0318926, 0318944, 0318949

650 kr

Utrop: 750 kr

Klockor Väggur

Väggur Pendyl Nilax 171 höjd 54cm

225 kr

Utrop: 300 kr

Akustisk gitarr Alhambra Spanien modell 4P snr. 51071588 i mjukt fodral

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Figurin signerad S. Bernardi nr. 2271 höjd 27cm (liten nagg på barnets kind)

200 kr

Utrop: 50 kr

Akustisk gitarr Ovation Celebrity CC024 Korea snr. 5520750 i mjukt fodral

Utrop: 2 400 kr

Akustisk gitarr Cort Earth 70/12 Nat, Kina tolvsträngad snr. CC04049079 liten lackskada på kroppen, litet slag på huvudet

650 kr

Utrop: 700 kr