121 - 140 av 1 063
1...678...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 november 2013

Klubbad för

Herrur Tissot Seastar Seven 18K manuell med läderarmband gravyr, repa på glaset

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Damur Omega Constellation automatic, datum, med skadat band repigt glas,

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur Omega Seamaster 14K quartz med sliten länk, gravyr

1 700 kr

Utrop: 1 100 kr

Herrur Michael Kors quartz modell nr. MK-8182 med länk 15,5 cm + extra länkbitar, 10 ATM, nr. 251105

850 kr

Utrop: 550 kr

Klockor Festina

Herrur Festina modell Depose nr. 6818 quartz med repig stållänk 19,5 cm

Utrop: 500 kr

Klockor Festina

Herrur Festina Chrono Bike quartz modell nr. F16527 med stållänk 18 cm, sprinten till låset saknas, i skadad box

500 kr

Utrop: 600 kr

Damur Levins Västerås 21 Jewels 18K s.nr. 1168 11 221631 utan band, fungerar ej, bruttovikt 11,1 g

850 kr

Utrop: 750 kr

Musikinstrument Övrigt

Pedal, Wha-wha Cry Baby Dunlop modell nr. GCB-95

250 kr

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Yamaha modell nr. YFL - 211 S s.nr.080558, små bucklor, i hårt fodral

1 200 kr

Utrop: 300 kr

Elektronik Spel

Microsoft X-Box 360 consol s.nr. 304132191905 med 2 handkontroller + sladdar

475 kr

Utrop: 300 kr

Stativkit Sachtler 18SB SL MCF delar saknas

Utrop: 5 400 kr

Musikinstrument Strängar

Viola Erhu utan stråke vissa skador

150 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Symaskin Singer med pedal i skadad orginalväska

150 kr

Utrop: 200 kr

Glasskål oval med lock Czechoslovakien

175 kr

Utrop: 50 kr

Kristallskål Kosta Boda G.Wärff Ø16,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Dosa silver graverad 104,3g

300 kr

Utrop: 300 kr

Diverse silverbestick S830 194,8g

550 kr

Utrop: 600 kr

Glashållare utan glas silver S830 141,8g

400 kr

Utrop: 425 kr

Ljusstakar ett par silver S830 bruttovikt 298,5g

Utrop: 500 kr

Vas silver S830 H16cm 63,7g

250 kr

Utrop: 200 kr