781 - 800 av 1 063
1...394041...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 november 2013

Klubbad för

Akustisk gitarr Ibanez 369, lackskador, i hårt fodral

700 kr

Utrop: 850 kr

Akustisk gitarr Yamaha CG-110, snr.90403009, i mjukt fodral

850 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk gitarr J & D brothers, W-600, lackskador, lagad vid hals och stall, i mjukt fodral

Utrop: 850 kr

Elektrisk gitarr Epiphone, snr.P6002309, lackskador, i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Fender Telecaster custom, snr.MZ6139620, saknar skruvar, lackskador, i mjukt skadat fodral

3 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Elbas Yamaha TRB1005J, i för litet mjukt fodral

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Akustisk gitarr Esteve 4-S-T, lackskador, mindre modell, i mjukt fodral

900 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Halvakustisk gitarr Gibson Custom ES3399, snr.CS96986, med certifikat i hårt fodral

11 400 kr

Utrop: 9 600 kr

Musikinstrument Elektroniska

M-audio Keystation 49e, snr.2060908863, med usb-sladd och manual, saknar strömsladd, i kartong

450 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Tillbehör

Förstärkare Marshall MG100HFX, snr.V-2009-27-1783-S, med strömsladd

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Tillbehör

Förstärkare Vox mini3, snr.911196, med strömsladd

400 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Biljardköer i väska, Sprängkö Big Belulah II, Hoppkö Predator Air, 2st McDermott standard, 3 toppar McDermott

3 200 kr

Utrop: 50 kr

Kamera Hasselblad 500C/M, snr.RP1283979, bakstycke snr.RP3244773, Objektiv Carl Zeiss hasselblad 80mm, snr.6656658, i väska

Objektiv Red 18-50mm, snr.60004555, i väska

Vas Iittala, Alvar Aalto höjd 9,5cm, signerad

175 kr

Utrop: 125 kr

Vas Iittala, Alvar Aalto höjd 16cm, signerad

375 kr

Utrop: 250 kr

Karaff cristal dárques höjd 25cm med lock

400 kr

Utrop: 50 kr

Karaff cristal dárques höjd 24,5cm med lock

150 kr

Utrop: 50 kr

Vinglas, höjd 17,1cm

Utrop: 50 kr

Flaska mässing/glas, Sunwind products AB, höjd 14cm

75 kr

Utrop: 50 kr