Avslutad | Pant – Tisdag 5 november 2013
Klubbad för
Ring 18K Vitguld med åttkantsslipade diamanter obetydliga nagg på vissa stenar Ø18, 6,7g
Örhängen 1 par vitguld med åttkantsslipade diamanter vissa obetydligt naggade Ø16mm 6,9g
Parti Guld 21K (=Handledssmycke med gröna stenar, Ring med grön sten, Hänge N med vita stenar) 14,3g
Parti Guld 18K (=Halskedja, lås ej guld, Halskedja X-länk defekt, Armlänk med berlock defekt) 9,2g
Herrur Tissot Ref T033410A Sn: 10JA0310960 sliten förgyllning batteri slut med läderband slitet