661 - 680 av 1 244
1...333435...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 november 2013

Klubbad för

Ring 18K Vitguld med åttkantsslipade diamanter obetydliga nagg på vissa stenar Ø18, 6,7g

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Örhängen 1 par 18K Vitguld, Ø17mm 4g

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Örhängen 1 par vitguld med åttkantsslipade diamanter vissa obetydligt naggade Ø16mm 6,9g

Utrop: 2 000 kr

Parti Guld 21K (=Handledssmycke med gröna stenar, Ring med grön sten, Hänge N med vita stenar) 14,3g

Utrop: 4 000 kr

Parti Guld 18K (=Halskedja, lås ej guld, Halskedja X-länk defekt, Armlänk med berlock defekt) 9,2g

Utrop: 2 000 kr

Damur 18K Rutina (går ej) med länk 18K 19,4g btto

2 600 kr

Utrop: 3 100 kr

Armband 18K med berlocker defekt, 14,4g

Utrop: 3 500 kr

Armlänk 18K X-länk 19,5cm 14,7g

Utrop: 3 600 kr

Manschettknappar 18K 1 par med monogram JF 7,5g

Utrop: 1 700 kr

Halskedja 18K Vitguld Figaro 51cm 9,6g

Utrop: 2 200 kr

Halskedja 18K Figaro 60cm 22g

Utrop: 5 500 kr

Armlänk 18K Figaro 20cm 5,3g

Utrop: 1 200 kr

Armlänk 18K Pansar 21cm 6,4g

Utrop: 1 400 kr

Armlänk 18K Pansar 20cm 19,8g

Utrop: 4 900 kr

Slät Ring 18K med gravyr Ø17 1/4 8,2g

Utrop: 1 800 kr

Herrur Tissot Ref T033410A Sn: 10JA0310960 sliten förgyllning batteri slut med läderband slitet

350 kr

Utrop: 500 kr

Parti Guld 18K (=2 Hängen med gravyr) 0,8g

Utrop: 200 kr

Ring 14K med röd sten Ø17 defekt 3,5g

Utrop: 600 kr

Örhängen 18K 1 par Ø21mm 2,6g

Utrop: 700 kr

Parti Guld 8K (= Halskedja, lås 14K, Hänge) 2,3g

Utrop: 250 kr