441 - 460 av 1 244
1...222324...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 november 2013

Klubbad för

Parti guld, defekt graverat 18K 18,0g

Utrop: 4 100 kr

Ring, 14x ca 0,01ct Ø18 3/4 18K 7,3g

Utrop: 2 200 kr

Parti guld, defekt med sten 18K 14,9g

Utrop: 3 400 kr

Parti guld, defekt 18K 3,2g

Utrop: 750 kr

Parti guld, defekt med stenar 18K 8,5g

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, Pansar S835 39,5cm 1,5g

Utrop: 50 kr

Halskedja, X-länk 45cm 18K 12,6g

Utrop: 3 100 kr

Armband, X-länk 19cm 18K 15,4g

Utrop: 3 500 kr

Halskedja Bismarck 43cm 18K 7,8g

Utrop: 2 000 kr

Parti guld, defekt 18K 13,0g

Utrop: 3 300 kr

Matgafflar 6 stycken 185mm i silver 830 229,1g

600 kr

Utrop: 750 kr

Matskedar 6 stycken 180mm i silver 830 216,7g

600 kr

Utrop: 700 kr

Skål på fot i silver 10,5cm (små kantbucklor) 150,0g

450 kr

Utrop: 450 kr

Musikinstrument Övrigt

Halvakustisk gitarr Fender California serie nr CSD10001971 China i hårt fodral med 5 extra strängar

Halskedja Bismarck 42,5cm 18K 20,8g

Utrop: 5 200 kr

Smycken Herring

Ring, Ø22 1/2 18K 6,9g

Utrop: 1 600 kr

Akustisk gitarr Admira modell Monica serie nr A20015368 (Spanien) i mjukt fodral

750 kr

Utrop: 500 kr

Smycken Herring

Klackring, diamant 1x ca 0,10ct Ø2118K 11,2g

Utrop: 3 600 kr

Ring, sten defekt 18K 2,7g

Utrop: 600 kr

Elgitarr Charvel by Jackson motivmålad serie nr 246909 (medföljer svajarm) bruksslitage (USA) i hårt fodral

Utrop: 3 000 kr