421 - 440 av 1 244
1...212223...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 november 2013

Klubbad för

Örhänge, ett par med blå stenar och diamanter 8x ca0,005ct 10K 2,5g

425 kr

Utrop: 300 kr

Armband, 22,5cm S830 30,6g

125 kr

Utrop: 100 kr

Ring, med diamanter 35x ca 0,005ct Ø18 18K 4,3g

Utrop: 1 400 kr

Punschbägare, 12 stycken förgylld insida i silver 399,4g i tillhörande box

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, defekt udda 18K 4,4g

Utrop: 1 100 kr

Kaffekanna i silver med trädetaljer och kantbucklor (missfärgad) 533,7g

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Gräddkanna i silver med kantbucklor och missfärgad 156,5g

475 kr

Utrop: 500 kr

Fat på fot i silver (missfärgad och defekt) 230,8G

900 kr

Utrop: 750 kr

Parti guld, diamanter 14x ca0,01ct defekt 18K 12,9g

Utrop: 3 300 kr

Parti Guld, graverat skevt 14K 4,2g

Utrop: 750 kr

Parti guld, defekt 9K 5,3g

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar modell Olga 5 stycken i silver 830 122mm 81,2g

275 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld, defekt 18K 0,6g

Utrop: 150 kr

Ring, med diamant 1x ca 0,026ct Ø17 1/2 18K 2,1g

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge, stenar hjärta 18K 0,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, Venezia 42cm 9K 1,7g

Utrop: 200 kr

Armband, manglad pansar 17,5cm 18K 6,1g

Utrop: 1 600 kr

Kaffeskedar 9 stycken modell Telemark i silver 830 119mm 97,1g

375 kr

Utrop: 300 kr

Kaffeskedar 8 st modell Carl Filip i Silver 830 (7 stycken 110mm, 1 stycken 120mm) 97,7g

300 kr

Utrop: 300 kr

Parti guld defekt och gravyr 18K 2,9g

Utrop: 700 kr