1001 - 1020 av 1 323
1...505152...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 oktober 2013

Klubbad för

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Buescher aristocrat, skadade packningar, snr.459526, bortskrapat namn, i väska

100 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Strängar

Violin med Etikett Tartini Konzert-Violine, nach Antonius Stradivarius, Cremonensis Fecibat Anno 1716 med violinstråke Adolf G. Schüster i Hårt etui och smärting

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Skål Orrefors Sofiero, Gunnar Cyrén, graverad, liten nagg, i tillhörande trälåda

1 100 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver skadat 57,5g

325 kr

Utrop: 200 kr

Gitarrpickup DiMarzio DP414 med extra kåpa och tillbehör

Vas, signerad Suomi, höjd 16,5cm, små nagg

25 kr

Utrop: 50 kr

Oljelampa, keramik, höjd 12cm, signerad Eva D´art, små skador

25 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Tillbehör

Effektpedal Roland Space echo RE-201 i kartong

1 100 kr

Utrop: 650 kr

Ugnsfat Gustavsberg, Terma, Stig Lindberg, krackelerat

75 kr

Utrop: 50 kr

Skål Rörstrand Blå eld, Hertha Bengtson, Ø13cm, små repor i botten

150 kr

Utrop: 75 kr

Fat Uppsala Ekeby Mangania, längd 16,2cm, litet nagg

125 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Hushåll

Symaskin Brother LS-2125, med strömsladd och tillbehör

550 kr

Utrop: 125 kr

Fat 6st, orientaliska, handmålade

375 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallién, Ø30,5cm

2 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Vas Gustavsberg, Josef Ekberg, höjd 16,5cm

600 kr

Utrop: 600 kr

Kruka Bonn, Franz Anton Mehlem, Ø17,5cm, höjd 15,5cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Kruka Gustavsberg, Kåge, höjd 14,5cm, 1920-tal

500 kr

Utrop: 600 kr

Ampel, Gustavsberg, Ø22,5cm

250 kr

Utrop: 250 kr

Väska, Diesel

Accessoarer Övrigt

Plånbok, trasig dragkedja till myntfack