Avslutad | Pant – Tisdag 22 oktober 2013
Klubbad för
Halvakustisk gitarr Epiphone by Gibson, Sheraton, små lackskador, i hårt fodral
Akustisk gitarr Maison C810, lackskador, saknar axelbandsknopp, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Cort CJ-10X/12, 12 strängad, med mic, små repor, i mjukt fodral