581 - 600 av 1 323
1...293031...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 oktober 2013

Klubbad för

Skål på fot, Älghult, Rolf Sinermark, höjd 20cm Ø25cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Kosta, sign. Mona Morales Schildt, höjd 25cm

425 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Gustavsberg, keramik, signerad Stig Lindberg, höjd 14cm

700 kr

Utrop: 500 kr

Skål, Rörstrand, keramik, Gunnar Nylund

300 kr

Utrop: 375 kr

Skål, Rörstrand, keramik, Gunnar Nylund, höjd 9cm Ø15cm

Utrop: 250 kr

Vas, Rörstrand, Stig Lindberg modell Pungo, höjd 14cm

400 kr

Utrop: 375 kr

Skål, Rörstrand, Stig Lindberg modell Pungo längd 26cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja 18K 27,4g 44cm

Utrop: 6 500 kr

Objektiv Canon EF 50mm 1:1,2 L USM i tygfodral

6 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Digitalkamera Canon EOS 500D med objektiv Canon EF-S 18-55mm 1:3,5-5,6 IS

2 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Elektronik Film

Projektor, BENQ modell 1080 (hemmabio)med fjärrkontroll

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Laptop Hewlett Packard modell Pavilion g9 med laddare

1 800 kr

Utrop: 200 kr

Kaffeservis 37delar Arabia modell Artica (12 kaffekoppar ,12 kaffefat, 12 assietter och 1 sockerskål med lock)

150 kr

Utrop: 50 kr

Solglasögon Ray Ban RB 3025 i originalfodral

750 kr

Utrop: 300 kr

Mobiltelefon Samsung modell Nexus med laddare i originalkartong (låst till Telenor)

Silverskål S835 277,4g

900 kr

Utrop: 850 kr

Parti silver S830 75,5g graverat

600 kr

Utrop: 250 kr

Miniskålar 2st på fot med lock S830 67,1g, höjd 6cm, små stötskador

275 kr

Utrop: 225 kr

Parti silver S830 83,5g defekt/graverat

225 kr

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar 8st S925 103,5g 108mm

375 kr

Utrop: 325 kr