Avslutad | Pant – Tisdag 22 oktober 2013
Klubbad för
Konst Litografier
Färglitografi , signerad Peter Dahl "Modelltecknaren" 60x42cm, inramad, kantstött ram
Bok, Carl Fredrik Reuterswärd "Mes autres moi", med 1 litografi av CFR 97/250, i fläckigt pappetui