Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2013
Certina DS Podium, herrur, C001517 A, RKO BC 10262, quartz, datum, chronograph, sliten text i glasring, repor i stållänk, viklås
Tissot Seastar, herrur 18K, quartz, datum, graverad, defekt läderband, repor i plastglas och boett
Rolex Datejust, damur, modellnr: 179173, serienr: Z403853, guld/stål, datum, automat, jubileelänk, chronometer testad, viklås, med extralänkbit, box och certifikat från Bergströms Ur Malmö 2007
Armani, herrur, AR-0299, quartz, stål, datum, chronograph, repor i glas och boett, viklås, i box
Tissot Visodate, herrur, stål, manuell, datum, repor i plastglas och boett, slitet läderband
Tissot Seastar Seven, herrur, ristnr: 50052345211, manuell, graverad, repigt plastglas, bucklig bakboett, slitet läderband
Certina DS Action, herrur, refnr: C013417 A, 11BC1149261, quartz, stål, chronograph, safirglas, viklås, litet slitage i glasring
Certina DS Action, herrur, refnr: C013417 A, 11BC1042923, quartz, stål, chronograph, datum, safiglas, viklås, repor i glasring
Ishink Orrefors, signerad JJ, nr: 6540197, med handtag, Ø13,5cm, med liten nagg och repor i botten