581 - 600 av 1 520
1...293031...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2013

Klubbad för

Certina DS Podium, herrur, C001517 A, RKO BC 10262, quartz, datum, chronograph, sliten text i glasring, repor i stållänk, viklås

1 100 kr

Utrop: 2 100 kr

Tissot Seastar, herrur 18K, quartz, datum, graverad, defekt läderband, repor i plastglas och boett

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Rolex Datejust, damur, modellnr: 179173, serienr: Z403853, guld/stål, datum, automat, jubileelänk, chronometer testad, viklås, med extralänkbit, box och certifikat från Bergströms Ur Malmö 2007

23 500 kr

Utrop: 26 500 kr

Armani, herrur, AR-0299, quartz, stål, datum, chronograph, repor i glas och boett, viklås, i box

500 kr

Utrop: 1 100 kr

Certina, damur 18K i boett och länk, manuell, missfärgad urtavla, går ej, 16,5cm

2 400 kr

Utrop: 3 000 kr

Tissot Visodate, herrur, stål, manuell, datum, repor i plastglas och boett, slitet läderband

425 kr

Utrop: 325 kr

Klockor Citizen

Citizen Eco-Drive WR 100, herrur, 001020302, quartz, dag och datum, stål

325 kr

Utrop: 325 kr

Tissot Seastar Seven, herrur, ristnr: 50052345211, manuell, graverad, repigt plastglas, bucklig bakboett, slitet läderband

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr

Klockor Skagen

Skagen, herrur, H02LSXB, quartz, stål, repor i glas och länkar, viklås

150 kr

Utrop: 425 kr

Klockor Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana, herrur, quartz, datum, stål, missfärgad och sliten

225 kr

Utrop: 125 kr

Certina DS Action, herrur, refnr: C013417 A, 11BC1149261, quartz, stål, chronograph, safirglas, viklås, litet slitage i glasring

1 600 kr

Utrop: 1 300 kr

Certina DS Action, herrur, refnr: C013417 A, 11BC1042923, quartz, stål, chronograph, datum, safiglas, viklås, repor i glasring

1 500 kr

Utrop: 1 300 kr

Certina, herrur 18K i boett, quartz, datum, repor i glas och boett, läderband

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Figurin B&G, flicka på trappa, nr: 2302, höjd 20cm

375 kr

Utrop: 425 kr

Figurin B&G, pojke med flöjt, nr: 1897, höjd 29cm

325 kr

Utrop: 550 kr

Figurin Royal Copenhagen, flicka med ko, nr: 779, höjd 16cm

425 kr

Utrop: 325 kr

Karaff Orrefors, signerad JJ, nr: 6540183, höjd 26cm, liten nagg i botten och i kork

700 kr

Utrop: 225 kr

Ishink Orrefors, signerad JJ, nr: 6540197, med handtag, Ø13,5cm, med liten nagg och repor i botten

275 kr

Utrop: 225 kr

Figurin Lladro, duvor, höjd 12cm

400 kr

Utrop: 425 kr

Glasföremål Skruf Sweden, höjd 6,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr