Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2013
Klubbad för
Helvetia, fickur 14K med två boetter, manuell, missfärgad urtavla och visare, bruttovikt: 82,6g
Klockor Gucci
Gucci, damur, 101L, 10172763, stål, quartz, med små diamanter på glasring, tygband med bruksslitage
Breitling Chronomat, herrur, refnr: B13047, serienr: 81950, automatisk, datum, chronograph fungerar inte, visare saknar lysmassa, små repor, slitet läderband, med box