561 - 580 av 1 520
1...282930...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2013

Klubbad för

Flasköppnare 1st 159mm Silver 826 50,1g, missfärgad

200 kr

Utrop: 175 kr

Skedar 2st 127mm Silver 826 50,5g

175 kr

Utrop: 175 kr

Skedar 2st 157mm Silver 826 69,8g, missfärgade

250 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver S925 28,2g med stenar, defekt

125 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver S830 56,2g, defekt

200 kr

Utrop: 175 kr

Halssmycke Silver 925 87,8g längd 14,3cm bredd 11,5cm med sten, missfärgad

275 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver 925 29,7g, defekt

175 kr

Utrop: 150 kr

Ring Silver 925 18,1g Ø18 3/4

275 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver 925 28g med sten, defekt

175 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver 830 18,9g, defekt

50 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S826 115,2g, defekt

300 kr

Utrop: 400 kr

Parti silver S826 bruttovikt: 390,1g, graverat och defekt

Utrop: 650 kr

Uppläggningsspade 1st 200mm S826 bruttovikt: 91g

275 kr

Utrop: 150 kr

Flasköppnare 1st 142mm S826 bruttovikt: 41,8g

150 kr

Utrop: 100 kr

Bägare 1st Ø8cm S826 63g

225 kr

Utrop: 225 kr

Helvetia, fickur 14K med två boetter, manuell, missfärgad urtavla och visare, bruttovikt: 82,6g

2 800 kr

Utrop: 3 000 kr

Tissot Seastar, herrur 18K i boett, quartz, datum, graverad, stållänkar

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Klockor Gucci

Gucci, damur, 101L, 10172763, stål, quartz, med små diamanter på glasring, tygband med bruksslitage

2 100 kr

Utrop: 2 100 kr

Breitling Chronomat, herrur, refnr: B13047, serienr: 81950, automatisk, datum, chronograph fungerar inte, visare saknar lysmassa, små repor, slitet läderband, med box

5 000 kr

Utrop: 7 100 kr

Omega Seamaster Professional CO-axial, herrur, renr: 29095038, serienr: 84863015, automatisk, stål, datum, slitet läderband, med box och certifikat från 2011

15 000 kr

Utrop: 15 200 kr