1101 - 1120 av 1 430
1...555657...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 september 2013

Klubbad för

Fritid Sport

Fiskerulle Guideline reelMaster LA, i fodral och kartong

350 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Vision GT, VG79, i kartong

650 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Nokia 6500, skadad, trasig, pinkodslåst, med laddare, hörlurar, usb-sladd och manual i kartong

Mobiltelefon Nokia 1208, defekt, med laddare i kartong

Mobiltelefon LG, E-610, med laddare och hörlurar, repig, defekt, glapp i laddarkontakten

175 kr

Utrop: 75 kr

Glasskulptur Kosta Boda, Åsa Jungnelius, signerad, naggad

175 kr

Utrop: 75 kr

Figuriner 3st Goebel, 4927/5000, krackeleringar

125 kr

Utrop: 75 kr

Digitalkamera Canon Eos 50D, objektiv Tamron 70-300mm, med laddare och minneskort 4GB, i väska

2 400 kr

Utrop: 75 kr

Objektiv Canon 50mm

750 kr

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Övrigt

Näverlur 73cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Apple Ipad 2, 32GB, med laddare

2 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrsynth Roland GR33, i kartong, ej funktionsgaranti

1 800 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Musik

Förstärkare Yamaha R-S300, med fjärrkontroll, strömsladd, manual, antennsladd och högtalarkablar

900 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Musik

CD-spelare Yamaha CD-S300, med fjärrkontroll, manual, strömsladd och signalkabel (RCA)

425 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Musik

Skivspelare TDK, ETVT1010, med strömsladd och manual

1 100 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Musik

Högtalare JBL 130, mini

850 kr

Utrop: 75 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, "Tjur", Erik Höglund, signerad, Strömbergshyttan 1991, höjd 22cm

2 700 kr

Utrop: 1 900 kr

Askkopp silver 830, 26,6g

100 kr

Utrop: 125 kr

Kaktång silver 800, 49,1g, 168mm, små bucklor

175 kr

Utrop: 175 kr

Parti silver 830, 270g, skadat

650 kr

Utrop: 850 kr