1081 - 1100 av 1 430
1...545556...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 september 2013

Klubbad för

Hänge 14K 0,8g

Utrop: 175 kr

Hänge 14K 1,0g

150 kr

Utrop: 225 kr

Hänge 14K 1,0g

Utrop: 175 kr

Hänge 14K 1,9g

325 kr

Utrop: 400 kr

Parti guld defekt 14K 62,4g

Utrop: 11 000 kr

Akustisk Gitarr K Yiari mod DE-80NST med mikrofonsystem, skador, i hårt fodral

3 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Elbas Fender Musicmaster, USA, små skador, i hårt fodral

3 800 kr

Utrop: 3 700 kr

Elbas Washburn B-2, i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 650 kr

Elbas Westone, headless, i hårt fodral

3 000 kr

Utrop: 2 100 kr

Elgitarr Peavey, Raptor plus hsh, repor, i mjukt fodral

400 kr

Utrop: 325 kr

Akustisk gitarr Bjärton, Camilla, repig, trasig axelbandsknopp, i hårt fodral

700 kr

Utrop: 175 kr

Akustisk gitarr Starsun, MJG101CT, med mic, lackskador, i mjukt fodral

450 kr

Utrop: 450 kr

Elgitarr Ibanez RG series, Japan, lackskador, i mjukt fodral

Utrop: 2 500 kr

Akustisk gitarr Cataluna CS20CE, med mic, i mjukt fodral

450 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr Jackson, skador, i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 650 kr

Elgitarr Cort G210, saknar strängar, ej funktionsgaranti, i kartong

300 kr

Utrop: 400 kr

Musikinstrument Slagverk

Cymbal Zildjian, K custom special, dry ride 21"

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Pearl flute, PF-501, i fodral med väska

650 kr

Utrop: 450 kr

Klockor Festina

Festina WR, herrur, chronograf, quartz går ej, datum, repigt glas, stål, repig, integrerad originallänk stål, repig

50 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Fiskespö Guideline act 4, 9´-6, i väska

700 kr

Utrop: 75 kr