681 - 700 av 1 430
1...343536...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 september 2013

Klubbad för

Fätglitografi nr 139/250 Peter Dahl, oinramad, 53X37cm

800 kr

Utrop: 150 kr

Oljemålning på duk Joh. Ericson i förgylld träram (Torsbörgen/Gothemån på Gotland) 51,5X94cm

Utrop: 6 100 kr

Mattor Övrigt

Orientalisk matta Bocharm 116X82cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Oljemålning på pannå, signerad Vadim Markin (1960-), inramad

500 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr Warlock modell B.C. Rick i mjukt fodral

750 kr

Utrop: 650 kr

Akustisk gitarr Levin W 21 CEB K med mikrofon, mindre skador på hals och kropp i mjukt fodral

700 kr

Utrop: 900 kr

Elbas Yamaha modell RBX260 i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Elbas Fender Jazz Bass (Mexico) i fodral (1 sträng saknas)

2 700 kr

Utrop: 1 300 kr

Akustisk gitarr Yamaha , modell G-225 i mjukt fodral (1 sträng av, repig kropp )

475 kr

Utrop: 400 kr

Elgitarr Schecter modell TSH-12, 12-strängad, skador på kroppen i mjukt fodral

1 800 kr

Utrop: 1 900 kr

Konst Skulpturer

Fat, glas, "fläta" design Jonas Torstensson

600 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr Kramer Focus 6000, repig lack, i mjukt fodral

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Mattor Övrigt

Orientalisk matta Afghan 105x150cm, sliten

175 kr

Utrop: 225 kr

Klockarmband Korridorlänk 18K 38,1g längd 16cm bredd 15mm, med herrur SAS fungerar ej

Utrop: 8 900 kr

Omega De Ville, damur 18K band X-länk med stav 18K 18cm, brv. 32,8 quartz, repigt plastglas

Parti guld graverat 23K 3,5g med stenar

Ring 18K 3,3g Ø17 med skadad sten

Utrop: 850 kr

Parti guld defekt 18K 15,5g

Hänge S835 0,2g

Ring 18K 3,7g Ø19¾ med diamant 0,37ct

4 000 kr

Utrop: 4 900 kr