Avslutad | Pant – Tisdag 24 september 2013
Klubbad för
Oljemålning på duk Joh. Ericson i förgylld träram (Torsbörgen/Gothemån på Gotland) 51,5X94cm
Akustisk gitarr Levin W 21 CEB K med mikrofon, mindre skador på hals och kropp i mjukt fodral
Akustisk gitarr Yamaha , modell G-225 i mjukt fodral (1 sträng av, repig kropp )
Elgitarr Schecter modell TSH-12, 12-strängad, skador på kroppen i mjukt fodral
Klockarmband Korridorlänk 18K 38,1g längd 16cm bredd 15mm, med herrur SAS fungerar ej
Omega De Ville, damur 18K band X-länk med stav 18K 18cm, brv. 32,8 quartz, repigt plastglas