661 - 680 av 1 430
1...333435...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 september 2013

Klubbad för

Gräddkanna 1st Sockerskål 1st S830 276,7g

800 kr

Utrop: 900 kr

Ljusstakar 1 par S830 brv. 589,3g , höjd 25cm, design Ainar Axelsson , gipsfyllda bottnar

1 200 kr

Utrop: 650 kr

Såsslev S830 17,4g 182mm, trähandtag

150 kr

Utrop: 100 kr

Bestick 2st S830 70,1g, tårtgaffel och tårtkniv

400 kr

Utrop: 250 kr

Sockerströare S830 29,7g 148mm

175 kr

Utrop: 125 kr

Kaktång S830 33,6g 147mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Kaktång S830 23,3g 132mm

125 kr

Utrop: 100 kr

Sax, S830 40,9g 115mm

200 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar 12st S830 158,4g 113mm

400 kr

Utrop: 500 kr

Osthållare S830 13,9g 48mm

175 kr

Utrop: 100 kr

Tårtgafflar 5st S830 86,9g 133mm

275 kr

Utrop: 300 kr

Tårtspade S830 33,4g 193mm

225 kr

Utrop: 150 kr

Ask S830 41,4g handarbete sign. Olausson

450 kr

Utrop: 150 kr

Parti S830 81,5g

200 kr

Utrop: 275 kr

Ljusstakar 14st, mässing, stapelbara

750 kr

Utrop: 225 kr

Färglitografi, M. Pyk nr. 24/199, 13,5x11,5cm, glas och ram

900 kr

Utrop: 275 kr

Bok, Madeleine Pyk "Jag leker att jag lever" av Anja Notini, små skador

250 kr

Utrop: 150 kr

Fat, Arabia 24,5x30cm

250 kr

Utrop: 100 kr

Färglitografi nr 210/250 Peter Dahl 53X37cm, oinramad

800 kr

Utrop: 150 kr

Färglitografi nr 151/250 Peter Dahl, oinramad, 53,5X37cm

750 kr

Utrop: 150 kr