641 - 660 av 1 056
1...323334...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2013

Klubbad för

Brudkrona S830, 123g med stenar, en stenar saknas, skadad, graverad

2 800 kr

Utrop: 400 kr

Kryddburk S830, 56,3g

650 kr

Utrop: 225 kr

Ask S830, 42,8g

400 kr

Utrop: 150 kr

Knopp S830, 45,9g

475 kr

Utrop: 150 kr

Såsslev S830, 21,1g, trähandtag

300 kr

Utrop: 100 kr

Bokmärke, Saltsked S830, 9,4g

225 kr

Utrop: 75 kr

Askar 2st S830, 35,7g en med sten, små repor

325 kr

Utrop: 125 kr

Medicinskedar 2st S925, 32g

300 kr

Utrop: 150 kr

Pilleraskar 2st S830, 17,7g

200 kr

Utrop: 100 kr

Salt & Pepparkar S830, 72g

425 kr

Utrop: 250 kr

Salt & Pepparkar S830, 28,2g, små skador

475 kr

Utrop: 125 kr

Salt & Pepparkar S830, 58,5g, en glapp i locket

1 000 kr

Utrop: 225 kr

Askar 2st S830, 39,2g

650 kr

Utrop: 150 kr

Skäggborste S830, 16,3g, skadad

100 kr

Utrop: 75 kr

Tesil S830, 31,3g, trähandtag, små bucklor

225 kr

Utrop: 125 kr

Senapsburk med sked S830, 75,7g, glasinsatts

600 kr

Utrop: 250 kr

Ask S830, 47,4g

425 kr

Utrop: 175 kr

Askar 2st S830, 54,3g

500 kr

Utrop: 175 kr

Askar 2st S830, 35,1g, en med sten, bucklor

400 kr

Utrop: 125 kr

Askar 2st S830, 42,1g, en med spegel på insidan, en med pärlemor på locket

375 kr

Utrop: 150 kr