Brudkrona S830, 123g med stenar, en stenar saknas, skadad, graverad
Utrop: 400 kr
Kryddburk S830, 56,3g
Utrop: 225 kr
Ask S830, 42,8g
Utrop: 150 kr
Knopp S830, 45,9g
Såsslev S830, 21,1g, trähandtag
Utrop: 100 kr
Bokmärke, Saltsked S830, 9,4g
Utrop: 75 kr
Askar 2st S830, 35,7g en med sten, små repor
Utrop: 125 kr
Medicinskedar 2st S925, 32g
Pilleraskar 2st S830, 17,7g
Salt & Pepparkar S830, 72g
Utrop: 250 kr
Salt & Pepparkar S830, 28,2g, små skador
Salt & Pepparkar S830, 58,5g, en glapp i locket
Askar 2st S830, 39,2g
Skäggborste S830, 16,3g, skadad
Tesil S830, 31,3g, trähandtag, små bucklor
Senapsburk med sked S830, 75,7g, glasinsatts
Ask S830, 47,4g
Utrop: 175 kr
Askar 2st S830, 54,3g
Askar 2st S830, 35,1g, en med sten, bucklor
Askar 2st S830, 42,1g, en med spegel på insidan, en med pärlemor på locket
Tisdag 17 sep 2013