Mynt nom 200kr Carl XVI Gustaf
Utrop: 150 kr
Berlock 18K Hjärta 0,9g
Utrop: 300 kr
Ring 18K med stenar Ø16½ 2g
Utrop: 650 kr
Hänge 18K brv 1,5g
Ring 18K med pärla Ø15¾ 1,6g
Utrop: 475 kr
Halskedja 18K Pansar 40cm 1,9g
Utrop: 500 kr
Halskedja 18K 50,5cm 8,8g
Utrop: 2 300 kr
Etui, silver 830, 149g, lagat hörn, små bucklor
Smörfat 6st silver 830, 267,7g, plastbottnar
Utrop: 450 kr
Tändsticksask Silver 830, 35,2g
Utrop: 125 kr
Skål silver 830, 126,1g Ø13cm
Utrop: 400 kr
Jojo S925, 72,6g, Tiffany & Co, träfylld, små repor
Saltkar S830, 59,8g med skedar, med glasskålar
Utrop: 225 kr
Cigarettetui S830, 114g
Utrop: 375 kr
Ask silver 830, 153,9g, små repig botten
Ask silver 800, 80,9g
Utrop: 275 kr
Portmonä S830, 61,1g, något bucklig, tyginnehåll
Fingerborgar 15st S830, 45,3g, diverse skador
Utrop: 175 kr
Saltkar ett par med skedar S830, 47,3g, glasskålar
Bestick S925, 122,5g Georg Jensen, 2 Skedar, 1 Bakelsespade
Tisdag 17 sep 2013