621 - 640 av 1 056
1...313233...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2013

Klubbad för

Mynt nom 200kr Carl XVI Gustaf

150 kr

Utrop: 150 kr

Berlock 18K Hjärta 0,9g

Utrop: 300 kr

Ring 18K med stenar Ø16½ 2g

Utrop: 650 kr

Hänge 18K brv 1,5g

Utrop: 300 kr

Ring 18K med pärla Ø15¾ 1,6g

375 kr

Utrop: 475 kr

Halskedja 18K Pansar 40cm 1,9g

Utrop: 500 kr

Halskedja 18K 50,5cm 8,8g

Utrop: 2 300 kr

Etui, silver 830, 149g, lagat hörn, små bucklor

2 300 kr

Utrop: 475 kr

Smörfat 6st silver 830, 267,7g, plastbottnar

475 kr

Utrop: 450 kr

Tändsticksask Silver 830, 35,2g

300 kr

Utrop: 125 kr

Parti Platina

Skål silver 830, 126,1g Ø13cm

425 kr

Utrop: 400 kr

Jojo S925, 72,6g, Tiffany & Co, träfylld, små repor

650 kr

Utrop: 150 kr

Saltkar S830, 59,8g med skedar, med glasskålar

325 kr

Utrop: 225 kr

Cigarettetui S830, 114g

1 700 kr

Utrop: 375 kr

Ask silver 830, 153,9g, små repig botten

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Ask silver 800, 80,9g

400 kr

Utrop: 275 kr

Portmonä S830, 61,1g, något bucklig, tyginnehåll

550 kr

Utrop: 225 kr

Fingerborgar 15st S830, 45,3g, diverse skador

750 kr

Utrop: 175 kr

Saltkar ett par med skedar S830, 47,3g, glasskålar

425 kr

Utrop: 175 kr

Bestick S925, 122,5g Georg Jensen, 2 Skedar, 1 Bakelsespade

1 200 kr

Utrop: 400 kr