1361 - 1380 av 1 407
1...68697071 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 september 2013

Klubbad för

Halskedja, Singapore silver S925 38-42cm 1,6g

25 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, med stenar silver 0,5g

Utrop: 75 kr

Hänge, med sten silver S925 0,5g

Utrop: 75 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, "N" med stenar silver 0,9g

Utrop: 75 kr

Hänge, silver 1,4g

75 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, med stenar silver S925 1,6g

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, glittrig lila fjäril med kedja Venezia 35cm silver S925 2,2g

125 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, graverat 18K 2,8g

Utrop: 750 kr

Parti guld, graverat 18K 3,1g

Utrop: 850 kr

Armband, små skador och repor 14K 18,5cm 20,3g

Utrop: 3 800 kr

Parti guld, skadat defekt 18K 4,7g

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, skev 18K 3,3g

700 kr

Utrop: 900 kr

Parti guld, tvåtonad skev skadad 21K 3,8g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Pansar silver S925 50cm 53g

275 kr

Utrop: 275 kr

Ring, tvåfärgad med stenar, skev 14K Ø16 3,8g

550 kr

Utrop: 700 kr

Parti guld, defekt 18K 1,6g

Utrop: 425 kr

Halskedja, Ankarlänk silver S925 50cm 27g

225 kr

Utrop: 150 kr

Armband, Pansar silver S925 21cm 22,5g

100 kr

Utrop: 125 kr

Armband, X-länk med stav 18K 19cm 60,4g

Utrop: 14 800 kr