Halskedja, Singapore silver S925 38-42cm 1,6g
Utrop: 75 kr
Hänge, med stenar silver 0,5g
Hänge, med sten silver S925 0,5g
Hänge, "N" med stenar silver 0,9g
Hänge, silver 1,4g
Hänge, med stenar silver S925 1,6g
Hänge, glittrig lila fjäril med kedja Venezia 35cm silver S925 2,2g
Parti guld, graverat 18K 2,8g
Utrop: 750 kr
Parti guld, graverat 18K 3,1g
Utrop: 850 kr
Armband, små skador och repor 14K 18,5cm 20,3g
Utrop: 3 800 kr
Parti guld, skadat defekt 18K 4,7g
Utrop: 1 200 kr
Parti guld, skev 18K 3,3g
Utrop: 900 kr
Parti guld, tvåtonad skev skadad 21K 3,8g
Halskedja, Pansar silver S925 50cm 53g
Utrop: 275 kr
Ring, tvåfärgad med stenar, skev 14K Ø16 3,8g
Utrop: 700 kr
Parti guld, defekt 18K 1,6g
Utrop: 425 kr
Halskedja, Ankarlänk silver S925 50cm 27g
Utrop: 150 kr
Armband, Pansar silver S925 21cm 22,5g
Utrop: 125 kr
Armband, X-länk med stav 18K 19cm 60,4g
Utrop: 14 800 kr
Tisdag 10 sep 2013