1141 - 1160 av 1 407
1...575859...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 september 2013

Klubbad för

Halskedja S925 47cm 28,2g

100 kr

Utrop: 125 kr

Jultallrikar, 4 talltikar 27cm, 2 Assietter 21cm Fyrklöveren

225 kr

Utrop: 225 kr

Tallrikar, 2st Fyrklövern 21cm-26,5cm signerad Sigvard Bernadotte

125 kr

Utrop: 125 kr

Tallrikar, 12st Ø24cm Old Gustavberg

1 100 kr

Utrop: 325 kr

Tallrikar, 5st Fyrklövern Christineholm signerad Sigvard Bernadotte, 3 st djupa Ø22,5cm, 2 Assietter olika storlekar Ø17-20cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Matgafflar, 6st i silver 210mm 428,3g

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Skedar, 2 st i silver olika storlekar 121-181mm modell Rosenholm, grverade 58,8g

175 kr

Utrop: 225 kr

Såsslev 190mm, 2 Smörknivar 167mm i silver 115,8g

425 kr

Utrop: 375 kr

Skedar, 6st i silver 189mm modell Svensk 221,4g

800 kr

Utrop: 750 kr

Gafflar, 6st i silver 187mm modell Svensk 219,1g

800 kr

Utrop: 750 kr

Moccaskedar, 12st i silver 106mm modell Svensk 128,5g

325 kr

Utrop: 425 kr

Gafflar, 4st i silver 141mm modell Svensk 97,4g

600 kr

Utrop: 325 kr

Skedar, 12st i silver 129mm modell Svensk 170,3g

650 kr

Utrop: 600 kr

Skedar, 11st i silver 144mm 283,3g

900 kr

Utrop: 900 kr

Matskedar, 6st i silver 215mm 408,3g

Utrop: 1 300 kr

Gafflar, 4st i silver 145mm 103,5g

375 kr

Utrop: 325 kr

Parti silver 925 57,0g, defekt, innehåller 1 ring stämplad 835 och stenar

250 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja 1st Pansar 46cm , 2st Ringar Ø17-17¼, 2 st Hängen, silver 925 41,8g

175 kr

Utrop: 175 kr

Collier S925 42cm 20,4g

100 kr

Utrop: 100 kr

Armband, 2st S925 12,4g defekta

50 kr

Utrop: 75 kr