Myntliknande föremål 24K 3,5g
Utrop: 1 200 kr
Parti guld defekt/graverat med pärlor 18K 12,3g
Utrop: 3 000 kr
Halskedja Venezia 18K 45,5cm 2,5g
Utrop: 650 kr
Armband med pärlor 18,5cm 18K 3,7g
Utrop: 900 kr
Ring med röd sten något naggad 18K Ø17 3/4 4,0g
Utrop: 950 kr
Ring med blå sten Ø18 18K 3,6g
Utrop: 1 000 kr
Ring med pärla Ø17 3/4 18K 2,1g
Utrop: 600 kr
Örhängen ett par 18K 0,8g
Utrop: 275 kr
Hänge man med våg 18K 1,1g
Utrop: 375 kr
Örhängen med pärlor 14K 1,3g
Örhängen med pärlor 22K 1,0g
Utrop: 300 kr
Armband X-länk 20cm 18K 33,4g
Utrop: 8 300 kr
Märklin utbyggnadsskenor set E 5190 H0
Utrop: 425 kr
Märklin tågset 2920 set-s H0
Märklin utbyggnadsskenor set T1 5192 H0
Märklin tågskenor 10 raka 5106, 5 böjar 5100
Utrop: 175 kr
Till tågbana, obyggd station samt villa, kataloger från börja av 80-talet, gräsströ, samt andra delar
Märklin tågvagn 4413, Lilliput tågvagn skala H0
Till tågbana, 10 fordon, 4 flygplan, människor, väskor, bänkar samt mindre detaljer.
Ring graverad Ø20 1/4 18K 6,2g
Utrop: 1 600 kr
Tisdag 10 sep 2013