1221 - 1240 av 1 283
1...616263...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 augusti 2013

Klubbad för

Knivar Silver 4 stycken S925 brv250,4g. Klingan i stål endast handtag i silver, längd: 19,5cm varav handtaget ca 9,5cm

Utrop: 900 kr

Kaffeskedar, 5st 100mm Silver S925 43,3g, skeva i form, missfärgade, norsk stämpel

125 kr

Utrop: 175 kr

Dessertskedar, 3st 145mm Silver S925 72,5g, graverade

200 kr

Utrop: 275 kr

Dessertsked, 4st 130mm Silver S925 67g

275 kr

Utrop: 375 kr

Dessertskedar, 5st 145mm Silver S800 100,5g, mindre repor och fläckar

325 kr

Utrop: 325 kr

Gafflar, 2st 180mm Silver S800 86,6g

200 kr

Utrop: 275 kr

Kaffesked 115mm Silver S830 11,8g

25 kr

Utrop: 75 kr

Soppslev, 430mm Silver S925 brv200g, varav silver ca 150g i övrigt trä, mindre rispor och fläckar i silver, handtaget sitter löst, stämplad Hollman J4 årsstämpel för 1844

450 kr

Utrop: 600 kr

Slipsnål Silver S925 5,5g

75 kr

Utrop: 75 kr

Hänge Silver S925 2,4g

25 kr

Utrop: 75 kr

Parti Silver S925 5,6g, defekt

25 kr

Utrop: 75 kr

Skrin 190x100x20mm Silver S830 brv369g med silvervikt ca 250g, insida av trä och blått sammetstyg under asken, små rispor, graverad

650 kr

Utrop: 850 kr

Fat Ø 260mm Silver S830 276,7g, mindre bucklor och rispor

850 kr

Utrop: 900 kr

Fat Ø300mm Silver S830 384,5g, gravyr

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Hängen Silver S925 13,8g, varav en med sten

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti Silver S925 58g, defekt

225 kr

Utrop: 225 kr

Parti Silver S925 9,9g, med stenar

75 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar, 12st modell Sachsisk 113mm Silver S830 117,2g

450 kr

Utrop: 350 kr

Moccaskedar, 12st 100mm Silver S830 modell Ormöga 118,1g

375 kr

Utrop: 350 kr

Bägare 90mm Silver S830 59,4g, graverad

150 kr

Utrop: 225 kr