1201 - 1220 av 1 283
1...606162...65 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 27 augusti 2013

Klubbad för

Ring 14K 4,3g Ø18¼, defekt med sten

Utrop: 800 kr

Ring 14K 2,4g Ø18¾

Utrop: 450 kr

Örhängen ett par 14K 2,8g

Utrop: 500 kr

Parti silver S830 3,6g förgyllt och med sten, missfärgat

25 kr

Utrop: 75 kr

Parti Silver S830 9,6g, defekt med sten

100 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Silver S925 6,5g 42,5cm, med hänge innehåller sten

200 kr

Utrop: 75 kr

Armband Silver S925 20,4g 18cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Mugg Silver S925 63,9g, med gravyr, missfärgad, tydliga rispor

200 kr

Utrop: 275 kr

Puderdosa Ø67mm Silver S925 brv74,3g med spegel, defekt, mindre bucklor, rispig, mindre fläckar, går ej att stänga

150 kr

Utrop: 175 kr

Sked Silver S830 73,3g, med gravyr

175 kr

Utrop: 250 kr

Dopsked Silver S925 30,3g, gravyr

100 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja med hänge S925 7,1g 47,5cm, kedjan är en aning skev

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti Silver S925 5,6g, defekt

25 kr

Utrop: 75 kr

Pärlhalsband S830 brv 28,6g 50cm, defekt och missfärgat lås, pärlor i låg kvalitet

150 kr

Utrop: 75 kr

Armband Silver S925 34,1g, defekt tydliga repor

125 kr

Utrop: 150 kr

Hänge Silver S925 1,6g, med stenar

50 kr

Utrop: 75 kr

Knivar Silver 2 stycken, S830 93,7g, med gravyr, defekt med små bucklor i skaft och smuts mellan skaft och blad

325 kr

Utrop: 275 kr

Dessertskedar, 2st Silver S830 47,0g, defekta graverade

150 kr

Utrop: 150 kr

Skedar 2st Silver S830 74,5g, graverade

175 kr

Utrop: 200 kr

Gafflar 2st Silver S830 83,2g, defekta med gravyr

200 kr

Utrop: 275 kr