Avslutad | Fashionabla – Lördag 24 augusti 2013
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, guldgul skinnlack, mynt, sedel, 7st kontokortsfack. Märkt 190350-3662.
Accessoarer Övrigt
AGENDA FODRAL, LOUIS VUITTON, Couverture Agenda PM, monogram canvas, 10x14 cm, kalender saknas.
VÄSKA, SONIA RYKIEL, randigt konstmaterial, svart läder, skinnlack detaljer,35x38x8 cm, reglerbar axelrem.
ARMBAND, HERMÈS, Cuir Kelly, svart läder, gulmetall detaljer, 17cm, smyckespåse, originalask, kvitto.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK/CLUTCH, BALENCIAGA, Giant Gold Porte Monnaie, vinrött läder, gulmetall detaljer, 14x10x1,5cm, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Eva, monogram canvas, kedja i gulmetall, 25x12x4cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, BURBERRYS, vintage, beige, vit, svart, röd rutig, mörkbruna läder detaljer, 30x22x11cm, visst slitage.
VÄSKA, BURBERRYS, vintage, beige, vit, svart röd rutig, ljus bruna skinndetaljer, 20x17x8cm, visst slitage.
BAG, MULBERRY, Clipper Bag, svart scotchgrain med röd bruna läder detaljer, 55x35x20 cm, avtagbar axelrem, lås samt nycklar.
VÄSKA, ASPREY London, vintage, mellanbrunt läder, 40x30x7 cm, nycklar finns. Väskan är inköpt på Bond Street ca 20 år sedan. Bruks slitage några repor på lädret.
VÄSKA HERMÈS, Birkin 35, svart kalvskin Togo, vit metall detaljer, 35x25x18 cm, artisanstämplat 37G samt inramat N, stämpermärkt Hermès-Paris, dustbag samt originalask. Nycklar samt lås saknas.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Concours D´Etriers, Virgine Jamine, 100 % siden, 90x90 cm, lime, klarblå, röd, gul. Originalask (slipsask).
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Jardines du Roy, Maurice Tranchant, fr. 1969, 100% siden, 90x90 cm, ljusbeige, nougat, guld, rosa. Sjalen är fläckig.
VÄSKA, CHANEL, Woc Wallet on Chain Bag, svart läder insida i vinrött tyg, läder med 6st kontokortsfack, vitmetall detaljer, 18x12x3 cm, hologrammärkt samt certifikat nr. 14432558, originalask.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Eva, daimer azur, kedja i gulmetall, 25x12x4 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, monogram, 32x28x16 cm, bruksslitage samt några fläckar på fodret.