61 - 80 av 185
1...345...10 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Lördag 24 augusti 2013

Klubbad för

VÄSKA, PRADA, brun, beige skinnlack, 30x23 cm, vitmetall detaljer.

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Kläder Skor

SANDAL, GUCCI, svart skinnlack med bambudetaljer, stl 39.

750 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, guldgul skinnlack, mynt, sedel, 7st kontokortsfack. Märkt 190350-3662.

800 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Övrigt

AGENDA FODRAL, LOUIS VUITTON, Couverture Agenda PM, monogram canvas, 10x14 cm, kalender saknas.

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, SONIA RYKIEL, randigt konstmaterial, svart läder, skinnlack detaljer,35x38x8 cm, reglerbar axelrem.

1 300 kr

Utrop: 500 kr

ARMBAND, HERMÈS, Cuir Kelly, svart läder, gulmetall detaljer, 17cm, smyckespåse, originalask, kvitto.

2 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK/CLUTCH, BALENCIAGA, Giant Gold Porte Monnaie, vinrött läder, gulmetall detaljer, 14x10x1,5cm, dustbag.

1 100 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Eva, monogram canvas, kedja i gulmetall, 25x12x4cm, avtagbar axelrem, dustbag.

3 500 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, BURBERRYS, vintage, beige, vit, svart, röd rutig, mörkbruna läder detaljer, 30x22x11cm, visst slitage.

1 000 kr

Utrop: 500 kr

VÄSKA, BURBERRYS, vintage, beige, vit, svart röd rutig, ljus bruna skinndetaljer, 20x17x8cm, visst slitage.

700 kr

Utrop: 400 kr

VÄSKA, LONGCHAMP, kakibeige mocka, vitmetalldetaljer, 34x28x8 cm, dustbag.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

BAG, MULBERRY, Clipper Bag, svart scotchgrain med röd bruna läder detaljer, 55x35x20 cm, avtagbar axelrem, lås samt nycklar.

3 300 kr

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, ASPREY London, vintage, mellanbrunt läder, 40x30x7 cm, nycklar finns. Väskan är inköpt på Bond Street ca 20 år sedan. Bruks slitage några repor på lädret.

2 100 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA HERMÈS, Birkin 35, svart kalvskin Togo, vit metall detaljer, 35x25x18 cm, artisanstämplat 37G samt inramat N, stämpermärkt Hermès-Paris, dustbag samt originalask. Nycklar samt lås saknas.

47 000 kr

Utrop: 47 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Concours D´Etriers, Virgine Jamine, 100 % siden, 90x90 cm, lime, klarblå, röd, gul. Originalask (slipsask).

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Les Jardines du Roy, Maurice Tranchant, fr. 1969, 100% siden, 90x90 cm, ljusbeige, nougat, guld, rosa. Sjalen är fläckig.

1 000 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, CHANEL, Woc Wallet on Chain Bag, svart läder insida i vinrött tyg, läder med 6st kontokortsfack, vitmetall detaljer, 18x12x3 cm, hologrammärkt samt certifikat nr. 14432558, originalask.

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Eva, daimer azur, kedja i gulmetall, 25x12x4 cm, avtagbar axelrem, dustbag.

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, monogram, 32x28x16 cm, bruksslitage samt några fläckar på fodret.

POCHETTE, PRADA, cerise nylon samt saffiano läder, 20x12x9 cm, dustbag.