Avslutad | Fashionabla – Lördag 24 augusti 2013
Smycken Slipshållare
SLIPSHÅLLARE, GUCCI, Accessory Collection, vintage, gulmetall, längd 5 cm, originalask.
MANSCHETTKNAPPAR, GUCCI, Accessory Collection, vintage, gul/vitmetall, originalask.
Accessoarer Övrigt
RESEFODRAL, HERMÈS, vintage ca 1960-tal, svart läder, 22x16 cm, plats för biljetter, pass och kort. Visst slitage.
PORTFÖLJ, Angiolo Del Gobbo Firenze Italy, mörkbrun canvas med naturfärgat läder, insida med ljusbeige mocka, läder, 39x30x6,5 cm, kombinationslås. Väskan är inköpt på NK 1980-Tal.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, MULBERRY, Double Wrap Belt, svart flätat läder, stl 85 cm, skärpet skall viras dubbelt.
SOLGLASÖGON, must de Cartier, gulddoublé med photocromatic glass, märkta 62 14, fodral, originalask, ytterkartong.
VÄSKA, BAG, LOUIS VUITTON, Keepall 55 Bandouliére, monogram canvas, 55x30x24 cm, avtagbar axelrem, lås samt nycklar saknas.
Accessoarer Övrigt
SMYCKESSKRIN, LOUIS VUITTON, Coffert Tresor 20, monogram canvas, 20x12x10, kvitto från 1/8 2008 finns.
ARMBAND, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder med spänne i vitmetall och strass, längd 32 cm, originalask.
ARMBAND, HERMÈS, Bracelet Glennan, brunt läder med vitmetallspänne. stl S, originalask. Kvitto från 2012.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Passy, Epi läder, vitmetalldetaljer, 32x23zx13 cm, dustbag. Några små skrapmärken på lädret.
Kläder Stövlar
STÖVLAR, HUGO BOSS, svart läder, klack 10 cm, stl 37, dragkedja på insidan, snörning bak.