1701 - 1703 av 1 703
1...848586 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 juli 2013

Klubbad för

Omega herrur 18K i boett, brv 26,1g, modell quartz 1430, datum, små synliga repor, läderarmband en aning slitet, fungerar ej, med box och instruktionsbok

2 500 kr

Utrop: 2 800 kr

Curren herrur, modell 8083, stål, datum, länk i stål, fungerar bra, med fodral i plast

550 kr

Utrop: 275 kr

Tissot damur 18K i boett, brv 13,1g, modell seastar, datum, små repor i glaset, stilskador i boett, fungerar ej, läderarmband slitet

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr