1681 - 1700 av 1 703
1...848586 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 juli 2013

Klubbad för

Armband S925 3,1g 19cm

25 kr

Utrop: 75 kr

Uppläggningssked S830 139g 36,5cm, dansk silverstämpel

550 kr

Utrop: 425 kr

Dopskedar 3st S830 74,8g, graverade

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti Silver S925 70,2g defekt

200 kr

Utrop: 275 kr

Ring S925 4,5g Ø16¾ guldpläterat silver, vit emalj, Georg Jensen Daisy

1 000 kr

Utrop: 650 kr

Hänge S925 2,7g guldpläterat silver, vit emalj, Georg Jensen Daisy

900 kr

Utrop: 275 kr

Armband Bismarck S830 81,3g 19,5cm

1 000 kr

Utrop: 250 kr

Parti Silver S830 38,3g med sten, defekt!

450 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Höganäs, ett får i lergods , ihålig och signerad Klase J:t Höjd: 21,5cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Glasornament, kristall, signerad Mats Jonasson SWEDEN93CB, höjd: 10cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Kristallskål signerad Orrefors Ø24cm höjd: 8,5cm, nr. 2H455R12

150 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Royal Copenhagen, liten pojke i snickarbyxor nr.3250 höjd: 11,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Copenhagen B&G, en tupp nr.2192 signerad S.J. höjd:12cm

550 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Royal Copenhagen, skolflicka med väska och hatt nr.4531 höjd: 17,5cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Objektiv Nikon AF-S Nikkor 85mm 1:1.8 G

1 900 kr

Utrop: 1 300 kr

Akustisk gitarr Alhambra modell 3C, en stämskruv saknas, små stötmärken, repor och sprickor i lacken, extra strängar medföljer, mjukt fodral

600 kr

Utrop: 650 kr

Certina, herrur 14K brv 30.7g defekt

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Certina damur 18K i boett, brv 36,7g, safirglas, länk ej i guld, fungerar inte, datum, eol. 115.9289.68

800 kr

Utrop: 650 kr

Certina herrur 18K i boett, brv 27,4g, quartz, fungerar inte, datum, med läder armband, eol. 115.9299.68

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Seiko herrur, sportmodell Monster, stål, automat, datum, öppen boett, nr. 971293, repor i glaset,sliten länk

550 kr

Utrop: 275 kr