121 - 140 av 1 703
1...678...86 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 30 juli 2013

Klubbad för

Armband Pansar S925 26,5g 20,5cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Bestick, 12 Bakelsegafflar 116mm, 12 Kaffeskedar 146mm, allt i silver 449,4g modell Florentina

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur Tag Heuer Link Calibre 5 Day date automatisk med stållänk med små repor 20cm (extra länkbitar medföljer). Ref.nr: WJF2010 ser.nr: EBH 7264 med box + ytterbox och cert. stämlat juni 2011.

Utrop: 9 100 kr

Elgitarr Harmony nr: H760S (skador i lacken) i mjukt fodral med trasig dragkedja

1 000 kr

Utrop: 650 kr

Digitalkamera Sony Cyber-shot ref.nr: DSC-WX5 s.nr: 7482494 12,2 megapixel, 4GB minneskort, laddare, USB-kabel, manual, skiva, kartong (sliten), handledsrem, ytliga skador på kameran.

325 kr

Utrop: 225 kr

Figurin tomte höjd 21cm, nagg

225 kr

Utrop: 75 kr

Kulljusstake höjd 5cm med gravyr i orignialförpackning, Ljusstakar, 2, design Pierre Forsell höjd 4cm skadade, Bokmärke längd 14,5cm, allt Skultuna mässing.

75 kr

Utrop: 125 kr

Skyddsängel höjd 9cm Skultuna mässing

100 kr

Utrop: 75 kr

Nipperask no 52 Skultuna mässing höjd 3,3 cm Ø 7,5 cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Konst Skulpturer

Kulljusstakar, 2, mini höjd 2,5cm Ø2,5cm Skultuna mässing

175 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar, 2, höjd 9cm Skultuna mässing

100 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstakar, 2, höjd 20cm Skultuna mässing

475 kr

Utrop: 100 kr

Plunta design P. Forsell höjd 17,5 cm Skultuna mässing

300 kr

Utrop: 175 kr

Ljusstakar, 2, höjd 16cm, Kontorsljusstake höjd 11cm, Bordständare höjd 10,3cm ej funktionsgaranti, allt Skultuna mässing

275 kr

Utrop: 225 kr

Vas Orrefors höjd 14,5cm skadad, Skål höjd 13 cm nagg, Skål på fot Kosta Boda höjd 14,5cm skadad, Tallrik Gustafsberg, Hink 7,5cm Skultuna mässing skadad, Orkidevas i okänd metall skadad.

25 kr

Utrop: 75 kr

Hofner Elgitarr skadad i skadat fodral ej funktionsgaranti

1 600 kr

Utrop: 275 kr

Alienware AWM18x6732 Dator med nätsladd bruksanvisning väska i kartong ej funktionsgaranti

4 600 kr

Utrop: 9 100 kr

Koppartavlor 2st 37x25cm Parcks

175 kr

Utrop: 75 kr

Skål Rörstrand Forma Ø21cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Boschmann MB-83CT 2st Bilhögtalare 2 st Concert line MM2 i kartong

225 kr

Utrop: 125 kr