Avslutad | Pant – Tisdag 30 juli 2013
Bestick, 12 Bakelsegafflar 116mm, 12 Kaffeskedar 146mm, allt i silver 449,4g modell Florentina
Herrur Tag Heuer Link Calibre 5 Day date automatisk med stållänk med små repor 20cm (extra länkbitar medföljer). Ref.nr: WJF2010 ser.nr: EBH 7264 med box + ytterbox och cert. stämlat juni 2011.
Elgitarr Harmony nr: H760S (skador i lacken) i mjukt fodral med trasig dragkedja
Digitalkamera Sony Cyber-shot ref.nr: DSC-WX5 s.nr: 7482494 12,2 megapixel, 4GB minneskort, laddare, USB-kabel, manual, skiva, kartong (sliten), handledsrem, ytliga skador på kameran.
Kulljusstake höjd 5cm med gravyr i orignialförpackning, Ljusstakar, 2, design Pierre Forsell höjd 4cm skadade, Bokmärke längd 14,5cm, allt Skultuna mässing.
Ljusstakar, 2, höjd 16cm, Kontorsljusstake höjd 11cm, Bordständare höjd 10,3cm ej funktionsgaranti, allt Skultuna mässing
Vas Orrefors höjd 14,5cm skadad, Skål höjd 13 cm nagg, Skål på fot Kosta Boda höjd 14,5cm skadad, Tallrik Gustafsberg, Hink 7,5cm Skultuna mässing skadad, Orkidevas i okänd metall skadad.
Alienware AWM18x6732 Dator med nätsladd bruksanvisning väska i kartong ej funktionsgaranti