221 - 240 av 1 329
1...111213...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2013

Klubbad för

Vas, lila/blå glas Kosta Boda Ulrica Hydman Vallien påklipp i form av orm små skador signerad Kosta Boda Atelier -91 Ulrica HV 8110-001/500 höjd 24 cm

Utrop: 900 kr

Skål, kristallskål Kosta Boda Lisa Bauer höjd: 18cm sign. Kosta Boda L Bauer/RA 57910 gravyr: för nit och redlighet i rikets tjänst

425 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld skadat/graverat 18K 8,7g

Utrop: 2 000 kr

Väska, Balenciaga i svart läder bredd: 38cm höjd: 25cm med avtagbar axelrem spegel Märkt: N14278L modelnr: 115748 med kvitto i dustbag

4 000 kr

Utrop: 3 100 kr

Väska, Louis Vuitton Musette Salsa serienr: SL0024 refnr: M51256 höjd: 35cm bredd: 28cm visst slitage/skador fläck i fodret med axelrem reparationskvitto i dustbag

4 000 kr

Utrop: 2 600 kr

Parti guld, 9K trasigt 1,0g

Utrop: 150 kr

Parti guld, 23K graverat 25,3g

Utrop: 7 400 kr

Parti guld skadat graverat 18K 12,2g

Utrop: 2 800 kr

Örhängen med pärlor 18K 1,3g

325 kr

Utrop: 400 kr

Damur Buren 14K manuell skadad urtavla repigt glas, armband 18Kbruttovikt 22,0g

2 400 kr

Utrop: 2 800 kr

Collier Bismarck med stenar 18K 42cm 6,1g

Utrop: 1 600 kr

Parti guld, skadat graverat med diamanter 1xca0,04ct 3xca0,01ct 18K 19,0g

Utrop: 4 300 kr

Halskedjor, tre stycken, Venezia 45cm, Venezia 42cm, vriden Pansar 42cm 18K totalt 12,7g

Utrop: 2 900 kr

Ring med stenar 18K Ø17 3/4 3,8g

Utrop: 1 200 kr

Hängen, två stycken varav en med pärlar 18K totalt 1,7g

Utrop: 400 kr

Örhängen, ett par med pärlor, ett par med stenar 18K totalt 2,6g

Utrop: 600 kr

Parti guld, skadat graverat 8K 1,2g

100 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver, 925 skadat graverat med stenar 57,5g

275 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen, Bismarck med stoppers 18K 1,2g

Utrop: 400 kr

Ring, Bismarck 18K Ø17 1/2. 0,9g

Utrop: 300 kr