Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2013
Vas, lila/blå glas Kosta Boda Ulrica Hydman Vallien påklipp i form av orm små skador signerad Kosta Boda Atelier -91 Ulrica HV 8110-001/500 höjd 24 cm
Skål, kristallskål Kosta Boda Lisa Bauer höjd: 18cm sign. Kosta Boda L Bauer/RA 57910 gravyr: för nit och redlighet i rikets tjänst
Väska, Balenciaga i svart läder bredd: 38cm höjd: 25cm med avtagbar axelrem spegel Märkt: N14278L modelnr: 115748 med kvitto i dustbag
Väska, Louis Vuitton Musette Salsa serienr: SL0024 refnr: M51256 höjd: 35cm bredd: 28cm visst slitage/skador fläck i fodret med axelrem reparationskvitto i dustbag
Halskedjor, tre stycken, Venezia 45cm, Venezia 42cm, vriden Pansar 42cm 18K totalt 12,7g