Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2013
Smyckesset Armband med emaljdetaljer 19cm Brosch med emalj repiga/skadade i silver 925 91,7g
Klockor Casio
Casio Edifice Chronograph Herrur quartz stål serienr: 2328 refnr: EF-503 med kronograf datum stållänk 20cm viklås defekt tid återställning/ ej funktionsgaranti repig/skadad
Klockor Oris
Oris, Herrur automat stål refnr: 7641-43 serienr: 30-01425 med gummiarmband safirglas dag datum
Klockor Candino
Candino, Damur quartz stål serienr:587860075 med Länk i stål/doublé 17cm skadad/repig går ej/ej funktionsgaranti
Tag Heur, Aquaracer Herrur quartz stål Ø43mm med datum heliumventil stållänk 18cm viklås refnr: WAJ 1113 serienr: EET 1050
must de CARTIER, Must 21 Armbandsur 38mm boettnr: 901100196 stål/doublé quartz mineralglas integrerad originallänk stål/doublé 16cm går ej/ej funktionsgaranti sliten/repig
Tag Heuer, Professional Armbandsur 38mm quartz stål refnr: WM 1113 serienr: PX 6806 med datum safirglas stållänk 16cm sliten
Longines, Dolce Vita Herrur stål quartz batteribyte behövs refnr: L5 656 4 serienr: 28811564 med safirglas stållänk 19cm manual i box och ytterkartong
Omega, Seamaster Gmt Herrur stål quartz går ej/ej funktionsgaranti sliten/repig urtavla och boett med datum stållänk 19cm repig
Triwa, Damur stål/plast quartz med kronograf defekt tryckknappar defekta plastlänk 17cm
Klockor Emporio Armani
Emporio Armani, Damur stål quartz går ej/ej funktionsgaranti repig boettnr: AR-0404med läderarmband skadat
Cartier, Pantheré damur quartz går ej/batteribyte behövs stål/guld refnr: 166921 serienr: 073839 med länk i stål/guld med förlängningsdel i stål sliten manual i box
Klockor Hamilton
Hamilton, Herrur automat stål refnr: H327161 serienr: 11347 med safirglas glasbaksida dag datum kronograf tryckknappar något skadade läderarmband slitet cert november 2008 manual box och ytterkartong
Cartier, Tank Solo damur quartz gåe ej/batteribyte behövs refnr: 2716 serienr: 870635MX safirglas läderband skadat/slitet viklås manual i box och ytterkartong trasig
Jaeger LeCoultre, Grande Reverso Herrur manuell stål små repor modellnr: Q2788520 produktnummer: 2791358 serienr: 277862 med läderarmband visst slitage garanticertifikat mars 2012 i box med ytterkartong