Avslutad | Fashionabla – Lördag 16 mars 2013
Klubbad för
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, ballerina, beige/brunt tyg, mellan brunt läder, gulmetall detalj, stl 37, skopåse.
VÄSKA, MULBERRY, mellanbrunt läder (kongo) 33x29x13cm, lagning på ena handtaget, slitage på hörnen.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, Colombus Avenue Bag, 30x19x5 cm, ljus beige tyg med naturfärgat läder. Märkt MA 0032.
VÄSKA, MULBERRY, Roxanne, brunt läder, mässingsfärgade detaljer 34x18x18cm, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 25, monogram canvas, 25x18x14 cm, tillbehör: lås, nycklar, kvitto, dustbag.
BROSCH, CHRISTIAN DIOR, lila och ljusblå färgade stenar, imitationspärlor (några av pärlorna är skadade).