Avslutad | Fashionabla – Lördag 16 mars 2013
VÄSKA, CÉLINE, large "triobag" i beige läder, väskorna är ihopsatta med tryckknappar och kan tas isär, dustbag.
Accessoarer Övrigt
BRICKA, FAT, HERMÈS, Empty your pocket plate, Hermès orangefärgat läder, sätts ihop med tryckknappar, 25x25 cm, originalask.
Kläder Skor
SANDALETTE, CÉLINE, vintage, marinblått läder, rött tyg med spänne i gulmetall, stl 38 1/2, originalask.
VÄSKA, MULBERRY, beige läder med gulmetalldetaljer, 36x30x14 cm, avtagbar axelrem.
VÄSKA, GUCCI,, Jackie-O, ljusblå läder, vitmetalldetaljer, 25x15x6 cm. Märkt 002 1068 02046.
VÄSKA, GUCCI, Sabrina Large Nappa Leather Bag, röd med gulmetalldetaljer, 38x22x14 cm, några vita färgfläckar på väskans botten. Märkt 1398427 2123.
VÄSKA, JIMMY CHOO, mellanbrun mocka med detaljer i pyton, gulmetalldetaljer, 38x37 cm.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Sangles, Joachim Metz, fr. 1984, marin, vit, röd, guld, orginalförpackning (lite skadat). Några tråddragningar samt någon fläck.
PORTFÖLJ, BEAUTYBOX, HERMÈS, troligtvis 1920-30 tal, ljusbrunt läder, fodrad delvis i mörkblå mocka, läder, 36x30x12 cm. Inredning saknas, läderbeklätt trä, slitage på lädret, missfärgningar.
SOLGLASÖGON, DIOR, AVIADIOR1 807BN, svarta bågar med Dior i vitmetall på sidorna, putstduk samt fodral.
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Yvette TF89 772, Roséguldsfärgade med gråspräckliga skalmar, putsduk samt fodral.
Accessoarer Glasögon
GLASÖGONBÅGAR, CARTIER, vintage, stämplat Cartie 1988, 63 16, gulddoblé, skalmarna har något slitage.
SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, 1531 1110. vitmetallbågar med grönt glas, etui (slitet). Någon repa på glas.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 5080-B c.502/13, skjöldpaddsfärgade bågar med strass på sidorna, etui.
VÄSKA, DKNY, ljusbeige tyg med mellanbruna detaljer, 28x22x15 cm. Något slitage på väskan hörn.
VÄSKA, GUCCI, svart läder med gulmetall detalj, 45x22x16 cm, märkt 197021 467891.