Avslutad | Pant – Tisdag 25 juni 2013
Klubbad för
Damur Breitling Galactica, stål, quartz, med diamantindex, safirglas, datum, med certifikat och box från 2011, refnr:A71340, serienr:1251761
Herrur Seiko Velatura Cronograph, quartz, stål/gummi, serienr: 062745, datum, armband stål/gummi 21cm, i box med instruktionsbok.
Klockor Maurice Lacroix
Herrur Maurice Lacroix Pontos stål, automat, datum, refnr: PT6188, serienr: AQ95501, ca 2011, en extralänk, cert och box i kartong.
Accessoarer Övrigt
Glasögon utan styrka Cheap Monday Modell Plasma Bolt C705, i fodral. Nypris 1100kr. Mindre bruksslitage.
Vas glas Orrefors, graalteknik, design Olle Alberius, signerad 903190 Graal Gallery 53-86, höjd 19cm