181 - 200 av 1 335
1...91011...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 juni 2013

Klubbad för

Hänge tvåfärgat krucifix med stenar 18K 15,2g

Utrop: 4 400 kr

Örhängen med stenar 18K Øca1,5cm 5,7g

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr

Damur Breitling Galactica, stål, quartz, med diamantindex, safirglas, datum, med certifikat och box från 2011, refnr:A71340, serienr:1251761

Utrop: 28 000 kr

Dosa skadad/graverad i silver 116,3g

475 kr

Utrop: 475 kr

Dosa sliten/skadad i silver 101,6g

350 kr

Utrop: 450 kr

Herrur Seiko Velatura Cronograph, quartz, stål/gummi, serienr: 062745, datum, armband stål/gummi 21cm, i box med instruktionsbok.

2 600 kr

Utrop: 2 700 kr

Klockor Maurice Lacroix

Herrur Maurice Lacroix Pontos stål, automat, datum, refnr: PT6188, serienr: AQ95501, ca 2011, en extralänk, cert och box i kartong.

8 000 kr

Utrop: 9 700 kr

Fat 2 st något skadade, några små missfärgningar Øca25cm i silver 551,7g

Utrop: 2 400 kr

Parti silver skadat graverat delar i stål 320g

Utrop: 1 400 kr

Moccaskedar 12st graverade, stämplade Wiven Nilsson, 107mm, silver 132,5g

700 kr

Utrop: 600 kr

Teskedar 6st 124mm silver 92,8g

Utrop: 425 kr

Kaffeskedar 2st 116mm silver 19,6g

Utrop: 125 kr

Accessoarer Övrigt

Glasögon utan styrka Cheap Monday Modell Plasma Bolt C705, i fodral. Nypris 1100kr. Mindre bruksslitage.

300 kr

Utrop: 375 kr

Glasskål Orrefors, höjd ca11cm Øca19cm

275 kr

Utrop: 150 kr

Vinglas 2st Skrufs glasbruk, signerade E-LM/Es, höjd 19cm Ø7cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Ljusstake i glas Rosenthal Versace höjd 25cm

550 kr

Utrop: 100 kr

Skål glas Orrefors, signerad Ariel No 1711E Edvin Öhström, Øca12cm höjd ca 6cm.

1 000 kr

Utrop: 450 kr

Vas glas Orrefors, graalteknik, design Olle Alberius, signerad 903190 Graal Gallery 53-86, höjd 19cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Vas glas Orrefors, signerad Eva Englund 909130 Graal Gallery 32.86, höjd 16cm

850 kr

Utrop: 450 kr

Vaser 2st glas Orrefors, design Olle Alberius, graalteknik, signerade 903090 Graal Gallery 48-87 samt 903090 Graal Gallery 4-87, höjd 13cm.

600 kr

Utrop: 650 kr