881 - 900 av 1 374
1...444546...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 april 2013

Klubbad för

Set med toalettartiklar glas, nysilver och silver, 5 delar några delar graverade

125 kr

Utrop: 75 kr

Mormorsur silver, fungerar ej, i glasmonter

275 kr

Utrop: 75 kr

Fickplunta nysilver och läder

125 kr

Utrop: 75 kr

Sigillstämpel okänt material

150 kr

Utrop: 75 kr

Brosch, okänt material, med pärlor och markasiter (pärlor skadade och några markasiter saknas)

75 kr

Utrop: 75 kr

Brosch okänt material

375 kr

Utrop: 75 kr

Brosch, okänt material, med odlade pärlor

300 kr

Utrop: 100 kr

Oljemålning, signerad M. Lorentzon 17,5x14,5cm, "Magic" förgylld ram, skadad, dedication på baksidan

425 kr

Utrop: 500 kr

Oljemålning signerad M. Lorentzon, 32,5x40,5cm, "Näckrosor" i förgylld ram skadad, dedikation på baksidan, målningen på väg att lossna från ramen

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Tillbehör

Gitarrförstärkare Yamaha modell JX30B, ej funktionsgaranti

425 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr Behringer El Toro i mjukt fodral serienummer SO61141639

300 kr

Utrop: 400 kr

Elbas Peavy T-20 i hårt fodral snr.01184108

1 300 kr

Utrop: 650 kr

Elektronik Musik

Stereo Memory Man with Hazarai med adapter i kartong , ej funktionsgaranti

900 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 15,4g Ø19

75 kr

Utrop: 125 kr

Armring S925 Owe Johansson 45,9g Ø6,7cm

325 kr

Utrop: 275 kr

Parti silver 925 defekt 22,6g

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring vitguld med sten 18K 1,3g

Utrop: 400 kr

Armband Bismarck S925 51,7g 18,5cm

475 kr

Utrop: 300 kr

Manschettknappar 1 par S925 28,1g

250 kr

Utrop: 175 kr

Parti silver 925 graverat 6,1g

25 kr

Utrop: 75 kr