861 - 880 av 1 374
1...434445...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 april 2013

Klubbad för

Brosch med stenar S925 35,3g (några stenar saknas)

150 kr

Utrop: 225 kr

Collier 39cm S925 med skadad sten 27,3g

150 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja 62cm med hänge S925 42,6g

400 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja S925 81,8g 81cm

1 500 kr

Utrop: 475 kr

Armband Pansar S925 förgyllt, slitet, säkerhetskedja saknas, 30,1g , 18,5cm

125 kr

Utrop: 175 kr

Bentley for Breitling, herrur, ref.nr.A44362, serienummer 768831, chronograph, automatisk, safirglas, stort datum, Speedlänk, viklås, ca 2004 med box

Utrop: 34 500 kr

Oljemålning på duk signerad Ingeborg B Dubois (1897-1970) blomsterstilleben 62x48cm

1 500 kr

Utrop: 650 kr

Oljemålning signerad Ingeborg B Dubois (1897-1970) blomsterstilleben 61x48cm ramad

750 kr

Utrop: 650 kr

Väggtallrikar 6st, Fyrklövern

150 kr

Utrop: 75 kr

Glas 4st höjd 12,5cm (1 skadat)

25 kr

Utrop: 75 kr

Ölglas 6st höjd 13cm (1 skadat)

50 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar 1 par, höjd 14,5cm , Karlskoga Kristall

225 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen 1 par 14K 1,9g

Utrop: 425 kr

Ljusstake 1st Orrefors höjd 6cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Moccakoppar 11st med fat 12st och assietter 12st Bing & Gröndahl Måsen

1 000 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake 1 st höjd 12,5cm Bing & Gröndahl Måsen

425 kr

Utrop: 75 kr

Sockerskål med lock Bing & Gröndal Måsen

475 kr

Utrop: 75 kr

Cigaretthållare 1 st med askfat 2st Bing & Gröndahl Måsen

75 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar 1 par, porslin (1 vinglig)

425 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar 1 par, porslin (1 lite skev och kantstött)

425 kr

Utrop: 75 kr